Menu
X

Szpital Specjalistyczny MED Holding - Katowice

NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego jako jeden z niewielu w kraju jest podmiotem, który wykonuje wysokospecjalistyczne usługi medyczne w zakresie urologii.

Jesteśmy Szpitalem monospecjalistycznym urologicznym, największą tego typu jednostką w Polsce.

„Podmiot leczniczy udziela świadczeń zdrowotnych bezpłatnie w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak również oferuje usługi komercyjne świadczone przez uznanych specjalistów i z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.”

Przez cały okres funkcjonowania Szpitala, podejmowane są działania mające na celu poprawę infrastruktury obiektów szpitalnych, doposażenie w najnowszą aparaturę i sprzęt medyczny, wprowadzanie nowych technik operacyjnych, a wszystko po to, by wypełnić Misję Szpitala, która brzmi: „Dobro chorego jest najwyższym prawem”.

Jakość w podmiocie leczniczym

Informujemy, iż dla potwierdzenia wysokiej jakości świadczonych usług medycznych w prowadzonych przez nasz podmiot leczniczy przedsiębiorstwach, tj.: w NZOZ Szpitalu Specjalistycznym im. Prof. E. Michałowskiego, w Specjalistycznej Poradni Urologicznej oraz Poradni Medycyny Pracy realizujemy zadania, które obejmują m.in.: podejmowanie działań związanych z planowaniem, przygotowaniem, wdrożeniem i doskonaleniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnie z:

  • Wymaganiami Normy PN-EN ISO 9001:2015
  • Wymaganiami Normy PN-EN ISO 14001: 2015
  • Wymaganiami Normy PN- ISO / IEC_27001 : 2014
  • Standardami Akredytacyjnymi CMJ w Krakowie
  • Certyfikat Szpital Bez Bólu

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Tarnowskie Góry, Bytom, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Tychy, Częstochowa, Chrzanów, Żory, Rybnik.

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X