Menu
X

Szpital Św. Łukasza - Bielsko Biała

Szpital Św. Łukasza wyróżnia się na rynku usług medycznych dzięki nowoczesnej infrastrukturze. Działalność personelu, stanowiącego najcenniejszą wartość Szpitala, jest nacechowana całościowym podejściem do człowieka w duchu etyki chrześcijańskiej.

Szpital zatrudnia najlepszych specjalistów oferując świadczenia usług medycznych w wyróżniających się warunkach diagnostyki i leczenia. Szpital ze starannością dba o wysoką jakość leczenia i dobre samopoczucie Pacjenta, wykonując procedury według standardów akredytacyjnych CMJ.W procesie ciągłego doskonalenia kwalifikacji merytorycznych personelu Szpitala, placówka angażuje się w organizację konferencji i szkoleń poszerzających wiedzę i umiejętności.

Wielospecjalistyczna Poradnia Szpitala św. Łukasza oferuje dostęp do pełnego panelu konsultacji specjalistycznych.

Szeroki zakres leczenia ambulatoryjnego i szpitalnego wspiera kompleksowa diagnostyka. Zaplecze diagnostyczne Szpitala to pracownia RTG, USG, audiologiczna i polisomnograficzna (diagnostyka bezdechu sennego), endoskopowa, diagnostyczna chorób piersi, laboratorium oraz pracownia rezonansu magnetycznego (MR), w której działa pierwszy w Polsce cyfrowy wysokopolowy Rezonans Magnetyczny Ingenia 3,0 T.

Nowoczesne skanery MR pozwalają na diagnostykę obrazową w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dokonujący się postęp w tej dziedzinie obrazowania otwiera nową epokę diagnostyki obrazowej. W Pracowni MR wykonywane są badania głowy,  kręgosłupa, stawów, miednicy, serca i naczyń oraz piersi. Dzięki obrazowi w wysokiej rozdzielczości można wykryć niektóre patologie, które do tej pory były niewidoczne w obrazowaniu w standardowych urządzeniach.

Leczenie szpitalne odbywające się głównie w trybie chirurgii krótkoterminowej, pozwala na przeprowadzenie mało inwazyjnych procedur operacyjnych dla Pacjentów kwalifikujących się klinicznie do danego zabiegu. Ponadto w Szpitalu przeprowadzane są operacje klasyczne, w tym endoprotezoplastyka biodra, barku i innych.

Opieka hospitalizacyjna świadczona jest przez doświadczony personel lekarski i pielęgniarski. W budynku Szpitala znajduje się również wyposażony ośrodek rehabilitacji i apteka ogólnodostępna.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Kęty, Żywiec, Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Ustroń, Andrychów, Wadowice, Oświęcim, Jastrzębie Zdrój.

Rejestracja online 24h/7

Zarejestruj się natychmiast w tej klinice

Zarejestruj się online
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X