Menu
X
Informacje o klinice

Szpital św. Rafała to jeden z najnowocześniejszych obiektów szpitalnych w Europie. Opieka medyczna realizowana przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych pozwala na wykonywanie szerokiego spectrum świadczeń zdrowotnych zarówno prywatnie, jak i w oparciu o umowę
z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Szpital posiada bogate zaplecze: oddziały szpitalne z 150 łóżkami, 2 nowoczesne bloki operacyjne z 5 salami operacyjnymi, wyposażonymi w sprzęt pozwalający na realizację zabiegów o najwyższym stopniu trudności, jak również procedur minimalnie inwazyjnych. Bazę diagnostyczną Szpitala tworzą pracownie: Rezonansu Magnetycznego, Tomografii Komputerowej, Mammografii, Radiologii Zabiegowej, RTG, Endoskopii, Histopatologii oraz własne Laboratorium Analityczne. W Szpitalu funkcjonują również pracownie: Hemodynamiki, Radiologii Zabiegowej i Elektrofizjologii oraz ponad 40 poradni specjalistycznych i Centrum Rehabilitacji.

W Szpitalu św. Rafała o zdrowie Pacjentów dba wysoko wyspecjalizowana kadra medyczna,  składająca się z ponad 200 lekarzy specjalistów oraz 150 – osobowego personelu pomocniczego. Wieloletnie doświadczenie, nieustanny rozwój i sukcesy na arenie międzynarodowej są potwierdzeniem profesjonalizmu w opiece nad chorymi.

W Szpitalu św. Rafała dbamy o najwyższy standard pobytu Pacjentów – pokoje 1 i 2-osobowe posiadają własne węzły sanitarne, klimatyzację oraz są wyposażone w TV, telefon, dostęp do Internetu i specjalistyczny system przywoławczy. Wyżywienie uwzględnia określoną dietę lub zalecenia lekarza prowadzącego. Kadra medyczna i administracyjna Szpitala św. Rafała posługuje się językami obcymi, m.in.: angielskim, niemieckim, rosyjskim, ukraińskim, arabskim oraz językiem migowym.

Szpital św. Rafała należy do Grupy Scanmed, która od ponad 15 lat jest liderem w tworzeniu wieloprofilowej prywatnej opieki medycznej w Polsce. Od lat stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, co potwierdza m.in. Akredytacja Ministerstwa Zdrowia oraz inne, liczne certyfikaty, np.: ,,Medal Europejski 2014” za zabiegi ratujące życie na naczyniach mózgowych, „Najwyższa Jakość Quality International 2014”, I miejsce w regionie małopolskim w rankingu „Bezpieczny Szpital”.

LECZENIE ZAĆMY – BEZPIECZNY ZABIEG

Okulistyka w Szpitala św. Rafała prowadzi szeroką diagnostykę i terapię w zakresie chorób oczu. Udzielamy niezabiegowych i zabiegowych świadczeń medycznych z zakresu chorób oczu. Opiekę nad Pacjentami sprawuje profesjonalny zespół lekarski i pielęgniarski. Blok operacyjny wyposażony jest w nowoczesny sprzęt do operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji pozwalający na wykonywanie zabiegów nowoczesnymi technikami operacyjnymi. Pozwoliło to również skrócić czas pobytu chorego w Szpitalu. Pracownia laserowa jest wyposażona w nowoczesne urządzenia okulistyczne do leczenia schorzeń siatkówki, jaskry, zmian naczyniowych i pourazowych.

Umów się na zabieg
image
pl Polish
X