Menu
X

Centrum Aktywnej Rehabilitacji SALVEO - Katowice

Specjalizacje: Rehabilitacja
Popularne Zabiegi: Rehabilitacja kolana, rehabilitacja kręgosłupa

Salveo Centrum Aktywnej Rehabilitacji w Katowicach… to miejsce, w którym pracują ludzie pełni pasji i zaangażowania w służbie ludziom i ich problemom.

Jesteśmy wieloprofilową placówka skoncentrowaną na rehabilitacji/fizjoterapii i estetyce.

Dbamy, aby prowadzona w naszym ośrodku terapia opierała się na aktualnej wiedzy klinicznej oraz sprawdzonych i skutecznych rozwiązaniach technologicznych.

Nasi terapeuci regularnie uczestniczą w szkoleniach i seminariach, a technologicznie przewodzi nam Indiba Activ oraz Indiba Deep Care.

Uważamy, że współczesna fizjoterapia ma pacjenta od siebie uniezależniać, a nie odwrotnie.

Sukces może zagwarantować tu tylko holistyczne, czyli całościowe podejście do wyzwania/choroby oraz długofalowy plan. Na to można u nas liczyć.

W kręgu naszych zainteresowań znajduje się przede wszystkim usprawnianie w problemach ortopedycznych i neurologicznych – leczonych zachowawczo jak i operacyjnie. Dotyczy to zarówno dzieci jak i dorosłych.

Przykładowe ceny zabiegów:

Rehabilitacja/fizjoterapia/masaż leczniczy
1 wizyta 60min – 135zł
Pakiet 5 wizyt – 600zł
Zabieg INDIBA 30min – 70zł

Fala uderzeniowa
1 zabieg – 70zł
Pakiet 5 zabiegów

Fizjoterapia uroginekologiczna
1 wizyta 60min – 150zł

Masaż relaksacyjny/antystresowy
Masaż 60min – 150zł
Pakiet 5 masaży – 650zł

Regeneracja sportowa/zabieg przedstartowy INDIBA Activ
1 zabieg 60min – 180zł
Pakiet 5 zabiegów – 750zł

Więcej o metodzie INDIBA Active

Masaż całego ciała
90min – 200zł

Regeneracja zatok INDIBA Activ
1 zabieg – 70zł
Pakiet 8 zabiegów – 480zł

Aurikuloterapia (akupunktura ucha)
Pierwsza wizyta – 80zł
Kolejna wizyta 50zł

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Tarnowskie Góry, Bytom, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Tychy, Częstochowa, Chrzanów, Żory, Rybnik.

Nasi lekarze specjaliści

Wojciech Górek - Fizjoterapeuta i aurikuloterapeuta
Małgorzata Bąk - Fizjoterapia urognekologicza
Natalia Kasparek - Fizjoterapeuta
Dominika Maczurek - Fizjoterapeutka
Kamil Bryś - Fizjoterapeuta
Małgorzata Sikorska - Fizjoterapeuta
Wojciech Kołdras - Fizjoterapia
Aleksandra Jadczak - Kosmetolog
Jacek Bentkowski - Fizjoterapeuta

Umów się na zabieg

image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!