Menu
X

Centrum Medycyny Sportowej - Zabrze

  • Kadra medyczna

Lekarze CMS to wysokiej klasy specjaliści wywodzący się z różnych Ośrodków Klinicznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W leczeniu wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia w zakresie diagnostyki obrazowej oraz techniki operacyjnej, szczególnie w zakresie artroskopii stawów, laparoskopii, sonochirurgii, czy sonoartroskopii. Naszą mocną stroną jest leczenie operacyjne, szczególnie w zakresie ortopedii i traumatologii, chirurgii i chirurgii dziecięcej. Leczymy metodami małoinwazyjnymi, czyli przyjaznymi dla pacjenta, skracającymi czas leczenia, czas hospitalizacji i niosącymi mniejsze ryzyko zdarzeń niepożądanych, a co za tym idzie jak największe bezpieczeństwo pacjenta. Dzięki temu nasi pacjenci szybko wracają do zdrowia, a sportowcy do czynnego uprawiania sportu.

  • Nowoczesna aparatura medyczna

Stosujemy nowoczesny sprzęt diagnostyczny (aparaty USG, MR, TK, pełen profil badan laboratoryjnych, EKG, UKG) i operacyjny (sprzęt artroskopowy, laparoskopowe, endoskopowy), materiały medyczne najwyższej klasy, przyjazne dla pacjenta.

  • Innowacyjne metody leczenia

Dzięki wsparciu unijnemu stosujemy nowoczesne, innowacyjne metody operacyjne, szczególnie w zakresie pourazowych uszkodzeń narządu ruchu (rekonstrukcje artroskopowe) i nowoczesne operacje laparoskopowe.

  • Przyjazna, rodzinna atmosfera

Pacjenci czują się u nas bardzo dobrze. Zapewniamy profesjonalną obsługę, intymność, rodzinną atmosferę, 2-osobowe sale chorych z łazienką, tv i wi-fi.

  • Profesjonalna obsługa

Personel ośrodka zapewnia profesjonalna obsługę, dzięki dużemu doświadczeniu oraz kwalifikacjom uzyskanym na licznych polskich i międzynarodowych kursach i szkoleniach.

  • Kompleksowość usług

Zapewniamy kompleksową obsługę pacjenta, od diagnozy do pełnego wyleczenia. Oferujemy konsultacje specjalistyczne u 40 lekarzy specjalistów, z wielu dziedzin medycyny, badania diagnostyczne obrazowe i laboratoryjne, leczenie ambulatoryjne oraz operacyjne przy zastosowaniu najnowszych, małoinwazyjnych technik operacyjnych, a także rehabilitację pooperacyjną.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Katowice, Tarnowskie Góry, Bytom, Gliwice, Chorzów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Tychy, Częstochowa, Chrzanów, Żory, Rybnik.

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecani lekarze
23 listopada, 2019
23 listopada, 2019