Menu
X

Centrum TriVita - Porąbka/Bielsko Biała

Celem postawionym przed Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i opieki TriVita jest realizowanie nowoczesnej i mierzalnej w skutkach rehabilitacji, gwarantującej poprawę kondycji psychofizycznej naszych Pacjentów. Nasz cel osiągamy dzięki starannie dobranej kadrze wykwalifikowanych i doświadczonych Fizjoterapeutów oraz Pielęgniarek.

Będąc świadomymi odpowiedzialności za powierzane nam pod opiekę życie i zdrowie naszych Pacjentów, nadrzędnym celem naszego Centrum jest dążenie do maksymalizacji codziennego komfortu życia naszych Pacjentów jak również ich Rodzin. Pragniemy aby nasz ośrodek zawsze był wzorem nie tylko profesjonalnej opieki ale również ciągłego jej rozwoju i innowacyjności poprzez wyznaczanie nowoczesnych standardów obsługi dla zwiększania zadowolenia obecnych i przyszłych Pacjentów.

Stworzyliśmy specjalnie dla Państwa nowoczesną Ofertę Rehabilitacyjną. Prowadzimy skuteczną i trwałą w skutkach rehabilitację. Wykorzystujemy najnowsze techniki fizjoterapeutyczne.
Centrum TriVita jest także certyfikowanym ośrodkiem opiekuńczo-rehabilitacyjnym dla osób z chorobą Huntingtona (pląsawicą Huntingtona). Głównymi obszarami poprawy komfortu życia naszych pacjentów jest rehabilitacja neurologiczna, rehabilitacja ortopedyczna i rehabilitacja przeciwobrzękowa.
Pacjenci poddawani są szczegółowej diagnozie pod kątem psychoruchowym, ocenie i testom diagnostycznym w celu kontroli postępów rehabilitacji, a także indywidualnie opracowanej rehabilitacji funkcjonalnej.

W Centrum TriVita posiadamy kadrę wykwalifikowanych fizjoterapeutów i pielęgniarek. Gwarantujemy ciągła opiekę pielęgniarską w trybie 24/7dni, co znacznie wpływa na komfort i bezpieczeństwo naszych Pacjentów.

– Celem Rehabilitacji Neurologicznej prowadzonej przez Centrum TriVita jest przywrócenie Pacjentowi wszystkich funkcji, które zostały utracone w wyniku choroby lub wypadku.

– W ramach Rehabilitacji Ortopedycznej prowadzimy Rehabilitację Pourazową, która jest nastawiona na jak najszybszą likwidację skutków urazu oraz powrót do pełnej sprawności ruchowej Pacjenta.

Rehabilitacja Przedoperacyjna jest kierowana do Pacjentów oczekujących na zabieg m. in. protezoplastyki stawu biodrowego lub kolanowego, natomiast Rehabilitacja Pooperacyjna obejmuje kompleksową rehabilitację kierowaną do Pacjentów po przebytych zabiegach ortopedycznych. Nowoczesna Rehabilitacja Przeciwobrzękowa z wykorzystaniem elementów fizjoterapii w celu eliminacji obrzęku limfatycznego (zarówno o podłożu pierwotnym jak i wtórnym) jest obecnie uznawana za najskuteczniejszą metodę leczenia.

 

 

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecane kliniki
2 listopada, 2019
2 listopada, 2019
Polecani lekarze
2 listopada, 2019
2 listopada, 2019