Menu
X

Klinika Okulistyczna OFTALMIKA - Bydgoszcz

Klinika Okulistyczna OFTALMIKA w Bydgoszczy powstała z przekształcenia działającego od 1989 roku Gabinetu Okulistycznego prof. dr hab. med. Józefa Kałużnego. To zespół najlepszych specjalistów i okulistów, którzy zgromadzili na przestrzeni lat cenne doświadczenie w wielu poradniach okulistycznych w Polsce i na świecie.

Na przestrzeni lat, poprzez liczne inwestycje, nasz ośrodek zajął wiodącą pozycję w regionie w zakresie diagnostyki okulistycznej. W roku 2001 rozszerzyliśmy zakres działalności o operacje okulistyczne. Dzięki personelowi o najwyższych kwalifikacjach i najnowocześniejszemu instrumentarium jesteśmy w czołówce placówek specjalistycznych w Polsce. Wykonaliśmy już ponad 25 000 zabiegów okulistycznych.

W kwietniu 2008 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowego obiektu, do którego została przeniesiona dotychczasowa działalność. Przestronna przychodnia, składająca się z 6 gabinetów lekarskich oraz 4 pracowni diagnostycznych zapewnia najwyższy komfort zarówno dla pacjentów, jak i dla pracujących lekarzy. W części szpitalnej, dzięki wygodnym salom chorych i ultranowoczesnej sali operacyjnej, zabiegi przeprowadzane są w wyjątkowo bezpiecznych, przyjaznych pacjentowi warunkach.

Operacje okulistyczne wykonywane są z pomocą najwyższej klasy urządzeń medycznych, takich jak mikroskop operacyjny Lumera T firmy Zeiss oraz fakoemulsyfikator Infiniti z funkcją OZil firmy Alcon.

Od czerwca 2011 roku wykonujemy zabiegi laserowej korekcji wad wzroku. Zakupiliśmy w tym celu ultranowoczesny laser ekscimerowy Amaris 750S niemieckiej firmy Schwind eye-tech-solutions. Jest to jedyne urządzenie dostępne na rynku, umożliwiające laserową korekcję wzroku bez dotykania oka jakimkolwiek narzędziem.

W maju 2015 roku nabyliśmy najnowocześniejszy laser femtosekundowy FEMTO LDV Z8 szwajcarskiej firmy Ziemer, poszerzając ofertę o dwie nowe procedury – femtofakoemulsyfikację zaćmy oraz 3D FemtoLASIK.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Inowrocław, Nakło nad Notecią, Toruń, Świecie, Grudziądz, Wałcz, Chodzież, Złotów, Szczecinek, Chełmża, Włocławek, Chełmno, Tczew, Olsztyn.

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecane kliniki
9 listopada, 2019
Polecani lekarze
9 listopada, 2019
9 listopada, 2019
9 listopada, 2019