Menu
X

Laguna Medical - Piła

INFORMACJE O KLINICE

Laguna Medical to nowoczesna klinika z ponad 15 letnim doświadczeniem. Jest to placówka o podwyższonym standardzie, która może poszczycić się jednymi z najlepszych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii, ortopedii, proktologii, a w szczególności wybitną kadrą okulistów.
Klinika to również nowoczesny sprzęt, komfortowe gabinety lekarskie i wykwalifikowana kadra na każdym szczeblu.
Siedziba Laguna Medical zlokalizowana jest w Gdyni – to właśnie tutaj znajduje się specjalistyczne centrum okulistyczne, które ze względu na bardzo dobrą jakość leczenia i bezpieczeństwa zabiegów, odwiedzają pacjenci z całego kraju.

Klinika w swojej ofercie posiada szeroki zakres zabiegów okulistycznych, m.in.: zabiegi witrektomii, operacje zeza czy zabiegi laserowej korekcji wad wzroku. Najczęściej wykonywane są natomiast zabiegi usuwania zaćmy, które ze względu na skalę problemu, stały się jednym z priorytetów placówki.

LECZENIE ZAĆMY – BEZPIECZNY ZABIEG

Pacjenci wybierając klinikę Laguna Medical, otrzymują gwarancję bezpiecznego zabiegu i pożądanych efektów leczenia. Lekarze stosują obecnie najnowocześniejszą metodę usuwania zaćmy, a mianowicie fakoeulsyfikację, czyli ultradźwiękowe rozdrobnienie zmętniałej soczewki.
Na jej miejsce wszczepia się nową soczewkę, która nie tylko uwalnia od objawów zaćmy, ale również koryguje wady wzroku i chroni przed promieniowaniem UV. Dzięki temu pacjenci mogą zrezygnować z noszenia okularów.
Laguna Medical oferuje soczewki najlepszych firm – Alcon oraz Bausch & Lomb.
Zabieg usuwania jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i trwa ok. 20 minut. Po godzinie można już wrócić do domu.
Poprawa widzenia odczuwalna jest niemal natychmiast, co jest zdecydowanym atutem tej metody i sprawia, że pacjenci w krótkim czasie wracają do normalnego życia.

ORTOPEDIA W LAGUNA MEDICAL

Zapewniamy kompleksowe leczenie zachowawcze i operacyjne większości schorzeń narządów ruchu, oraz opiekę pooperacyjną. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie leczenia skutków urazów (również sportowych, komunikacyjnych), nabytych nieprawidłowości układu kostno-mięśniowo-stawowego, zespołów bólowych (w tym kręgosłupa) oraz wad wrodzonych.

Specjalizujemy sie w:
– mikrochirurgii ręki i stopy
– artroskopii
– chirurgii urazowej
– leczeniu zespołów bólowych, stanów zapalnych, zwyrodnień stawów i wiele innych.

Leczenie operacyjne opieramy na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym renomowanych firm, wysokiej jakości implantach i bogatym doświadczeniu lekarzy. Gwarantujemy obsługę medyczną od konsultacji i diagnozy, przez hospitalizację, operację i leczenie pooperacyjne. Wszystkie zabiegi i operacje odbywają się w znieczuleniu miejscowym lub pełnym, a pacjenci przy tzw. dużych zabiegach operacyjnych znajdują się pod stałą opieką lekarza anestezjologa i zespołu lekarskiego.

Nasi lekarze specjaliści

dr Marek Młodzianowski
dr Piotr Gołębiowski
dr n. med. Jan Staniewicz

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecani lekarze
20 sierpnia, 2018