Menu
X

Lecznica Dzieci i Dorosłych - Szpital im. I. Mościckiego - Chorzów

Specjalizacje: Laryngologia, ortopedia
Popularne Zabiegi: Usunięcie migdałków, operacja zatok, drenaż ropnia, operacja podniebienia

NZOZ Lecznica Dzieci i Dorosłych Szpital im. I. Mościckiego Sp. z o.o. powstał w 1991 roku będąc pierwszym niepublicznym szpitalem w Polsce. Każdego roku przeprowadzamy kilka tysięcy zabiegów operacyjnych oraz bardzo znaczną liczbę porad i konsultacji lekarskich dla dzieci i dorosłych z zakresu otorynolaryngologii dzieci i dorosłych, ortopedii dzieci i dorosłych oraz urologii dziecięcej.

Świadczenia medyczne dostępne są zarówno dla pacjentów prywatnych jak i w ramach ubezpieczenia w Narodowym Funduszu Zdrowia.

Starannie wyszkolony zespół lekarzy posiadający wieloletnie doświadczenie kliniczne leczy zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką medyczną. Personel medyczny nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, w trudnych przypadkach powoływane są konsylia z udziałem wybitnych specjalistów.

Już w 2003 roku wprowadziliśmy system zarządzania jakością ISO 9001. Co roku przechodzimy audyty okresowe gwarantujące niezmiennie wysoki poziom usług. Jesteśmy w pełni przygotowani do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych.

Od wielu lat nasze wysiłki w niesieniu profesjonalnej pomocy medycznej są szeroko doceniane. Szpital im. I. Mościckiego regularnie zajmuje czołowe pozycje w ogólnopolskich rankingach placówek ochrony zdrowia prowadzonych przez tak opiniotwórczą prasę jak tygodnik Wprost oraz gazetę Rzeczpospolita.

Oferta specjalna

Szpital oferuje obniżenie ceny zabiegu o wartość opłaconej przez Pacjenta wstępnej konsultacji lekarskiej, o ile koszt zabiegu przekroczy kwotę 3 tysiące złotych. Zapraszamy.

Nasi lekarze specjaliści

dr n.med. Henryk Kawalski
dr n.med. Mariusz Moś
Lek. med. Ewa Codogni
Lek. med. Jadwiga Kossowska
Lek.med. Maria Barańska
Lek.med. Marek Wełniak
Lek. med. Beata Jagosz-Dudziak
prof. Maciej Misiołek
Lek. med. Elżbieta Cierpioł-Tracz
Lek. med. Marek Kopacz
Lek. med. Katarzyna Banert
dr hab. n. med. Ireneusz Bielecki
Prof. Grzegorz Namysłowski
Lek. med. Jarosław Sak
Dr n. med. Piotr Łukasik
Dr n. med. Ryszard Faltus
Dr hab. n. med. Tomasz Koszutski
Dr n. med. Grzegorz Kudela

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X