Menu
X

LUMOS - Kielce

Ośrodek “LUMOS” rozpoczął swoją działalność w listopadzie 2017 roku.

W naszym ośrodku czekają na Państwa wykwalifikowani lekarze:

  • doktor nauk medycznych Magdalena Gierada,
  • dr hab. n. med. Dominik Odrobina – zabiegi z zakresu chirurgii witreoretinalnej,
  • lekarz med. Tomasz Sternal

Wykonujemy zabiegi:

  • operacje zaćmy,
  • zabiegi na powiekach, spojówce i rogówce ,
  • operacje z zakresu chirurgii szklistkowo-siatkówkowej,

Wszystkie operacje, prowadzimy w ramach chirurgii jednego dnia. Oznacza to, że pacjent po wstępnej kwalifikacji i zleceniu dodatkowych badań jest przyjmowany do ośrodka w wyznaczonym dniu rano i po około dwóch godzinach po zabiegu jest już wypisywany do domu. Nasz ośrodek mieści się w nowej części budynku Szpitala Kieleckiego przy Kościuszki 25. Wejście od Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, poziom 5.

Do zabiegów usunięcia zaćmy wykorzystywany jest sprzęt amerykańskiej firmy Alcon.

  • Wszystkie operacje prowadzone są w ramach refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia.
  • W ramach usługi realizowana jest porada kwalifikacyjna oraz dwie wizyty kontrolne po zabiegu.
  • Nad ogólnym stanem pacjenta zawsze czuwa anestezjolog.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Staszów, Tarnobrzeg, Sandomierz, Radom, Busko Zdrój, Opatów, Pacanów, Ostrowiec Świętokrzyski.

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecane kliniki
23 listopada, 2019
Polecani lekarze
23 listopada, 2019
23 listopada, 2019