Menu
X

Medicus Self - Wrocław

Klinika Medicus Self

Medicus Self to nowoczesna klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej  należąca do firmy Medicus funkcjonującej na rynku medycznym od 25 lat. Sama klinika Medicus Self została otwarta w listopadzie 2017 roku i z każdym miesiącem powiększa swój portfel zadowolonych pacjentów.

Medicus Self to pełna synergia innowacyjnych technologii medycznych z wiedzą i doświadczeniem doskonale wyszkolonych specjalistów w zakresie: chirurgii plastycznej, dermatologii, ginekologii, medycyny estetycznej, chirurgii naczyniowej, chirurgii twarzowo-szczękowej, bariatrii, trychologii, kosmetologii.

Naszym priorytetem są bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego Pacjenta, dlatego dbamy, by każdy otrzymał nie tylko właściwą opiekę, ale również uczciwą i rzetelną informację medyczną w zakresie proponowanych metod leczenia. Holistyczne podejście do każdego Pacjenta jest dla nas najważniejsze.

Oddział szpitalny              

Dwie sale operacyjne wyposażone w aparaturę i sprzęt najnowszej generacji, m.in. Tory wizyjne pracujące w 3D i rozdzielczość Ultra 4K, ułatwiające chirurgowi orientację przestrzenną, nawigację śródoperacyjną oraz system wentylacji, zapewniający doskonałą czystość powietrza poprzez wymienianie go 24 razy na godzinę.

Pokoje pacjentów

Pacjenci przebywający na oddziale w Medicus Self mają do dyspozycji przestronne pokoje wyposażone w łazienkę, tablet, monitoring i system przywoławczy. Dzieci mają również do dyspozycji kolorowanki, kredki oraz bajki do czytania. Posiłki są przygotowywane z największą starannością przez Bistro TATIN, znajdujące się w budynku kliniki.

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecane kliniki
Polecani lekarze
3 września, 2018