Menu
X

PRAXIS - Koszalin

Nadrzędnym celem działalności Prywatnej Lecznicy Chirurgicznej PRAXIS jest zagwarantowanie bezpieczeństwa pacjentom. Dysponujemy najnowszą aparaturą medyczną spełniającą normy Unii Europejskiej.
Wysoko wykwalifikowani lekarze, pielęgniarki i profesjonalna opieka medyczna to standard w naszej klinice.
W naszych dążeniach i działaniach przez ponad 10 lat wspomagał nasz zespół system zarządzania jakością według normy ISO 9001:2008, co spowodowało, iż świadczone przez naszą placówkę medyczną usługi są na wysokim poziomie.

W ramach naszych oddziałów szpitalnych wykonujemy szereg zabiegów medycznych.

Zabiegi podzielone są w zależności od charakteru schorzeń i wykonywane są na jednym z oddziałów: chirurgii ogólnej, chirurgii urazowo-ortopedycznej, neurochirurgicznym, ginekologicznym lub laryngologicznym.

    • Chirurgii ogólnej
    • Chirurgii urazowo – ortopedycznej
    • Neurochirurgii
    • Ginekologiczny
    • Laryngologiczny

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Szczecinek, Słupsk, Piła, Szczecin, Kołobrzeg, Goleniów, Stargard, Oborniki, Gniezno, Września, Śrem, Kościan, Konin, Szamotuły, Nowy Tomyśl.

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!