Menu
X

Sanitas - Lublin

Zespół lekarzy CM Sanitas oferuje najwyższą jakość usług medycznych. Oferta obejmuje konsultacje lekarskie z wielu dziedzin medycyny. Prywatny szpital w Lublinie zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz profesjonalny pakiet badań i zabiegów. Mają Państwo możliwość rejestracji telefonicznej i internetowej. Oferta prywatnego szpitala w Lublinie jest kierowana do osób starszych, dorosłych i dzieci.

Centrum powstało w 2003 roku. Mieści się w budynku BigMar, znajdującym się w centrum miasta u zbiegu ulic Okopowej i Zesłańców Sybiru. Zapewniamy kompleksową opiekę dzieciom i dorosłym w ramach szerokiej oferty obejmującej konsultacje lekarskie, poprzez badania diagnostyczne oraz zabiegi szpitalne. Nasze centrum zajmuje cztery piętra budynku:

  • parter – Szpital Specjalistyczny
  • I piętro – Rejestracja główna, Specjalistyka, Stomatologia oraz Endoskopia
  • II piętro – Poradnia Lekarza Rodzinnego, Specjalistyka, Diagnostyka, Rehabilitacja
  • II piętro – Biuro

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Puławy, Lubartów, Łęczna, Kraśnik, Zamość, Radom, Ostrowiec Świętokrzyski, Łuków, Radzyń Podlaski, Siedlce, Biała Podlaska, Włodawa, Chełm, Krasnystaw.

Nasi lekarze specjaliści

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecane kliniki
Polecani lekarze
27 listopada, 2019
27 listopada, 2019
27 listopada, 2019