Menu
X

Szpital Certus - Poznań

Specjalizacje: Chirurgia, ginekologia, laryngologia, ortopedia, urologia
Popularne Zabiegi: Artroskopia stawów, nietrzymanie moczu, fess, operacja żylaków, septoplastyka, histeroskopia

Działamy od 27 lat oferując nowoczesne metody leczenia, doświadczoną kadrę medyczną, dobre warunki pobytu oraz przyjazną pacjentowi atmosferę. W 2017r. staliśmy się częścią Penta Hospitals International (PHI), największej w Europie Środkowo-Wschodniej grupy szpitali i przychodni.

Proponujemy pacjentom pobyt na 3 oddziałach szpitalnych: Ogólnym, Urologicznym i Zabiegowym.

Oddział Ogólny oferuje krótkoterminową i pełną diagnostykę oraz leczenie chorób wewnętrznych, a także Indywidualne Pakiety Profilaktyczne, leczenie kiły oraz diagnostykę niedrożności jajowodów (HSG).

Oddział Urologiczny specjalizuje się m.in.

  • w rozkruszaniu kamieni w nerkach i przewodach moczowych metodą URS i RIRS,
  • laserowym leczeniu łagodnego rozrostu prostaty zielonym laserem,
  • elektroresekcjach guzów prostaty i pęcherza moczowego,
  • leczeniu nietrzymania moczu,
  • biopsjach fuzyjnych prostaty,
  • prostatectomiach.

W ramach Oddziału Zabiegowego wykonywane są zabiegi operacyjne z zakresu:

  • chirurgii ogólnej i laparoskopowej (m.in. operacje przepuklin, pęcherzyka żółciowego czy wyrostka robaczkowego),
  • chirurgii naczyniowej (operacje żylaków kończyn, leczenie nadpotliwości kończyn oraz trudno gojących się ran metodą podciśnieniową),
  • ortopedii i chirurgii ręki (artroskopie, rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego – ACL, endoprotezoplastyki stawów, leczenie zespółu cieśni nadgarstka, zespolenia złamań, operacje schorzeń kręgosłupa, w tym leczenie dyskopatii preparatem DiscoGel),
  • laryngologii (operacje migdałków oraz przegrody nosowej)

a także chirurgii dziecięcej, plastycznej, onkologicznej oraz ginekologii, proktologii i gastroenterologii.

Na terenie Szpitala działa także Centrum Endoskopii wykonujące badania diagnostyczne przewodu pokarmowego m.in.: gastroskopię, rektoskopię, kolonoskopię czy endoskopię kapsułkową (jelita cienkiego i grubego) oraz nieoperacyjne leczenie otyłości balonem dożołądkowym.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Oborniki, Gniezno, Września, Śrem, Kościan, Konin, Szamotuły, Nowy Tomyśl.

Nasi lekarze specjaliści

Dr n. med. Adam Sulewski
Dr n. med. Krzysztof Niciejewski
Dr n. med. Marcin Redman
lek. med. Marcin Andrzejczak
Dr n.med. Marek Winckiewicz

Umów się na zabieg

Certyfikaty
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecani lekarze
29 października, 2018
29 października, 2018