Menu
X

Szpital Ibis - Sensor Cliniq - Warszawa

Szpital IBIS / Sensor Cliniq to miejsce, które świadczy usługi medyczne od września 2001r. Naszym głównym celem jest poprawa jakości życia pacjentów. Tworzymy zespół najwyższej klasy profesjonalistów, których wszechstronna wiedza i doświadczenie pomagają w ustaleniu trafnej diagnozy i dobrze dobranej, skutecznej metody leczenia naszych pacjentów. Szpital udziela świadczeń medycznych z zakresu okulistyki, chirurgii ogólnej, onkologicznej i naczyniowej, laryngologii oraz urologii, a także audiologii i foniatrii. W skład szpitala wchodzą przychodnie oraz placówka Rehabilitacji. Poradnie oferują usługi ambulatoryjne, zarówno specjalistyczne konsultacje lekarskie, jak i diagnostykę okulistyczną, obrazową (badania rentgenowskie, USG, mammografia i densytometria) oraz badania endoskopowe (gastroskopia i kolonoskopia).

LECZENIE ZAĆMY – BEZPIECZNY ZABIEG

Szpital Ibis / Sensor Cliniq jest jednym z wiodących ośrodków w kraju w leczeniu zaćmy. Łączymy wiedzę i wieloletnie doświadczenie naszych okulistów z najnowszymi światowymi technologiami. Posiadamy nowy, najwyższej klasy sprzęt medyczny, dlatego też zarówno praca na bloku operacyjnym, jak i w gabinetach diagnostycznych-konsultacyjnych gwarantuje pacjentom i lekarzom bezpieczeństwo i komfort.

Cieszymy się dużym zaufaniem pacjentów, którzy chętnie korzystają z naszych usług medycznych. Świadczy o tym m.in. liczba wykonywanych operacji w ciągu roku i bardzo dobra opinia pacjentów. Tylko w 2016 roku wykonaliśmy prawie 4000 operacji zaćmy. Kompleksowa opieka, jaką zapewniamy każdemu pacjentowi w zakresie okulistyki, wiedza i doświadczenie, zachęca niezdecydowanego pacjenta do wyboru naszej placówki.

Zapewniamy pełen zakres usług okulistycznych,od specjalistycznej konsultacji poprzez szeroką diagnostykę, a także wykonywanie operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z jednoczesnym wszczepieniem najnowszej generacji, zwijalnych, sztucznych soczewek wewnątrzgałkowych o różnych cechach leczniczych i terapeutycznych.Ponieważ wybór soczewki to wybór jeden na całe życie, dlatego szczegółowo analizujemy potrzeby wzrokowe każdego pacjenta indywidualnie dobieramy odpowiednie soczewki. Dzięki temu proponowane przez naszych okulistów soczewki dla każdego pacjenta są „szyte na miarę”. Taki dobór odpowiedniej soczewki oprócz usunięcia zaćmy może wyleczyć lub skorygować szereg innych zaburzeń widzenia, dając pacjentowi szansę pozbycia się w ogóle okularów, gwarantując dobre widzenie z każdej odległości.

Naszym pacjentom proponujemy sprawdzone, najwyższej jakości soczewki amerykańskiej firmy Alcon. Są tak skonstruowane, aby jak najbardziej przypominały naturalną soczewkę oka, posiadają żółty filtr, który blokuje szkodliwy wpływ niebieskiego światła na siatkówkę i chronią przed starczym zwyrodnieniem plamki (chorobą AMD), redukują krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm lub starczowzroczność.

Wykonujemy również zabiegi witrektomii dla pacjentów z chorobami siatkówki, a dla chorych na AMD oferujemy iniekcje do ciała szklistego.

Ponadto wykonujemy operacje zeza u dorosłych i dzieci, przeciwjaskrowe, zabiegi laserowe oraz drobne zabiegi okulistyczne.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Otwock, Mińsk Mazowiecki, Marki, Siedlce, Wyszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Łowicz, Radom, Ciechanów, Siedlce, Puławy, Grójec, Przasnysz, Płock, Ostrołęka, Wyszków, Zambrów.

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecani lekarze
Wrzesień 15, 2017
pl Polish
X