Menu
X

Szpital św. Wojciecha - Poznań

Specjalizacje: Chirurgia ogólna, laryngologia, Okulistyka, Ortopedia, Neurochirurgia, Ginekologia, Chirurgia naczyniowa, Proktologia, Urologia, Chirurgia plastyczna, Medycyna estetyczna

Popularne Zabiegi: Operacja zaćmy, laserowa korekcja wzroku, artroskopia stawów, usuwanie żylaków, operacja przepukliny, usunięcie migdałków, operacja zatok, operacja przegrody nosowej, endoprotezy biodra i kolana, powiększanie piersi, endoskopowe operacje kręgosłupa.

Misją naszego szpitala jest skuteczne i bezpieczne leczenie w sposób zapewniający Pacjentom możliwie szybki powrót do sprawności i pełnego zdrowia.  Realizujemy ją dzięki połączeniu wiedzy, umiejętności i zaangażowania personelu medycznego z nowoczesną technologią oraz najwyższą troską o bezpieczeństwo i komfort Pacjenta.

PERSONEL MEDYCZNY

Wybierając Szpital św. Wojciecha powierzają Państwo swoje zdrowie w ręce wykwalifikowanych specjalistów. Nasi lekarze posiadają bogaty dorobek naukowy oraz duże doświadczenie operacyjne.

W trosce o Pacjenta stale poszerzają i doskonalą swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach i konferencjach. Nasz personel z pasją oraz wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem, zatroszczy się o Państwa zdrowie.

WYPOSAŻENIE SZPITALA

Szpital wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt medyczny wiodących światowych producentów. Proces diagnostyczny opieramy na wysokiej klasy aparatach USG, cyfrowym RTG oraz 16-rzędowym tomografie komputerowym. Sercem szpitala jest blok operacyjny. Dwie sale operacyjne wyposażone są m.in. w zaawansowane urządzenia laparoskopowe, cyfrowy aparat RTG, aparat USG oraz nowoczesne urządzenia do monitorowania stanu Pacjenta w trakcie wykonywania zabiegu. Pacjent po operacji monitorowany jest w sali intensywnego nadzoru. Bezpieczeństwo i jakość wykonywanych w naszym szpitalu zabiegów zapewniają profesjonalnie przeprowadzane procesy dezynfekcji i sterylizacji narzędzi medycznych w doskonale wyposażonej sterylizatorni. Ponadto, do dyspozycji Pacjentów oddaliśmy także nowoczesne laboratorium analityczne oraz pracownię endoskopową.

KOMFORT POBYTU

W naszym szpitalu czeka na Pacjentów 21 wygodnych łóżek w komfortowych pokojach jedno- lub dwuosobowych. Pokoje wyposażone są w niezależne łazienki, telewizor, szybkie łącze internetowe oraz taras. Na komfort pobytu wpływa także profesjonalna i życzliwa opieka pielęgniarska, możliwość wyboru posiłku, a także dostęp do pełnej informacji o stanie zdrowia. Ponadto oferujemy pomoc psychologiczną dla Pacjentów szpitala i ich bliskich na każdym etapie leczenia. Mówimy otwarcie i zrozumiale o wszystkich aspektach pobytu w szpitalu i każdemu pomagamy zrozumieć własną sytuację i podjąć właściwą decyzję. Dbamy o rodzinną i ciepłą atmosferę, ponieważ wierzymy, że uśmiech i pozytywne relacje silnie wspierają proces leczenia.

OPIEKUN PACJENTA

Nasi Pacjenci nie muszą się martwić o sprawy formalne i organizacyjne. We wszystkim wspiera ich Opiekun Pacjenta, który przygotuje indywidualną i kompleksową ofertę określonej usługi medycznej, zawierającą plan hospitalizacji, kalkulację kosztów oraz listę badań i konsultacji niezbędnych przed zabiegiem operacyjnym. Pomoże on także ustalić dogodny termin zabiegu oraz przygotować się do pobytu w naszym szpitalu.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Oborniki, Gniezno, Września, Śrem, Kościan, Konin, Szamotuły, Nowy Tomyśl.

Nasi lekarze specjaliści

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecane kliniki
3 października, 2018
Polecani lekarze
3 października, 2018
3 października, 2018
3 października, 2018