Menu
X

Warsaw Medical Center - Warszawa

Pacjent w Warsaw Medical Center może czuć się wyjątkowo bezpiecznie. Dlaczego? Najważniejsze jest to, że pracujemy w grupie wyśmienitych specjalistów, którzy umiejętności i bogate doświadczenie zawodowe łączą z wyjątkową empatią wobec każdej leczonej w WMC osoby.

WMC to opieka roztaczana wyłącznie przez najlepszych specjalistów, którzy doświadczenie i prestiż zdobywali pracując w najlepszych ośrodkach medycznych w kraju i za granicą.

 

WMC to szybkie wprowadzanie najskuteczniejszych metod leczenia, takich które nie są jeszcze powszechnie dostępne nie tylko w Polsce, ale i innych krajach regionu.

WMC to żelazne standardy postępowania w zakresie procedur medycznych i realizowanie innych zadań im towarzyszących w taki sposób, aby ograniczyć do minimum np. zdarzenia niepożądane.

WMC to utrzymywanie najwyższych standardów pracy lekarzy i personelu pomocniczego, dzięki którym pacjent na każdym kroku będzie czuł, iż pozostaje pod troskliwą opieką.

WMC to sprzęt medyczny najwyższej jakości, ten wykorzystywany zarówno w zakresie diagnostyki, jak i ten służący podczas zabiegów chirurgicznych. Dzięki temu w WMC realizowanie są procedury medyczne gdzie indziej trudne lub wręcz niemożliwe do przeprowadzenia.

WMC to szybki powrót do zdrowia lub niezawodne spełnienie oczekiwań w zakresie medycyny estetycznej – co ważne – w niemal domowych warunkach, w atmosferze życzliwości i poczuciu bezpieczeństwa.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Otwock, Mińsk Mazowiecki, Marki, Siedlce, Wyszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Łowicz, Radom, Ciechanów, Siedlce, Puławy, Grójec, Przasnysz, Płock, Ostrołęka, Wyszków, Zambrów.

 

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecane kliniki
Listopad 1, 2019
Polecani lekarze
Listopad 1, 2019
Listopad 1, 2019
pl Polish
X