Menu
X

Laserowa korekcja wad wzroku

image

Laserowa korekcja wzroku jest bezpieczną alternatywą dla tradycyjnych okularów i soczewek kontaktowych. Szkła są sposobem korygowania wady, natomiast laser jest metodą przywracającą pełną ostrość widzenia. Pacjenci, którzy przeszli zabieg laserem potwierdzają, że poprawa widzenia zauważalna jest natychmiast po jego zakończeniu. Laserową korekcję wady wzroku można wykonać u praktycznie każdego pacjenta powyżej 20 roku życia, gdyż osoba musi mieć ustabilizowaną wadę wzroku. Wszyscy pacjenci poddawani są wcześniej badaniom kwalifikującym.

Pacjent ma cały czas kontakt z lekarzem, gdyż zabieg odbywa się przy znieczuleniu miejscowym poprzez podanie kropli znieczulających do oczu, a kolejnym etapem zabiegu jest rozszerzenie i unieruchomienie powiek. Potem dochodzi do najważniejszego momentu, czyli użycia lasera.

Cały zabieg trwa maksymalnie do 30 minut. Praktycznie zaraz po zabiegu zauważalna jest wyraźna poprawa widzenia i można bez przeszkód wrócić do domu, a już następnego dnia nawet do pracy. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Laserową korekcję wzroku wykonuje się ambulatoryjnie w znieczuleniu miejscowym.  

Do wyboru jest kilka metod, ale w ostatnim okresie najczęściej stosowane są trzy metody przeprowadzenia laserowej korekcji wady wzroku – LASIK, FEMTOLASIK i LASEK/PRK, które różnią się one przede wszystkim sposobem wytworzenia płatka rogówki.  

No Tag have Found!
Jesteś tutaj:

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X