Menu
X

Bio / Opis

dr n. med. Agnieszka Nęcka

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1994 roku, następnie kontynuowała edukację uzyskując pierwszy stopnień specjalizacji ze stomatologii ogólnej w 1998 roku oraz drugi stopień z ortodoncji w 2001 roku.

DOŚWIADCZENIE

W latach 2002-2007 pracowała jako asystent w Katedrze i Zakładzie Ortodoncji Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie prowadziła badania do pracy doktorskiej, którą obroniła w 2006 roku.

Jest autorką 21 artykułów w polskich oraz zagranicznych periodykach (m.in. Dental Forum, World Journal of Orthodontics, Dental and Medical Problems, Twój Przegląd Stomatologiczny). Dbając o stałe podnoszenie kwalifikacji, uczestniczyła w licznych kursach ortodontycznych wybitnych naukowców (mi.n. Prof. T. Rakosi, Prof. B.U. Zachrisson, Prof. V.G.Kokich, Prof. Hyo-Sang Park, Dr T. Baccetti, Dr T. F. Mulligan, Prof. D. Segner, Prof. N. Kucukkeles, Dr M. Palmer, Dr G.S. Samson, Dr V. Cacciafesta).

Główne dziedziny zainteresowania to wykorzystywanie najnowszych osiągnięć stomatologii dla uzyskania pięknego uśmiechu i indywidualnej estetyki twarzy.

 

 

Powiązane kliniki
Formmed – Szpital i Przychodnia – Stare Babice
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish