Menu
X

Bio / Opis

lek. med. Gniewosław Zieliński

SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W 2001 ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 2010-2013 pracownik Szpitala Powiatowego w Pasłęku. Związany z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Elblągu, Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, NZOZ Centrum Ortopedycznym w Elblągu i NZOZ Szpitalem Polskim w Sztumie. Leczy schorzenia ortopedyczne metodą PRP (Platelet Rich Plasma = osocze bogatopłytkowe) takie jak: entezopatie łokcia; łokieć tenisisty; łokieć golfisty, zapalenie ścięgna Achillesa, choroba zwyrodnieniowa stawów, zapalenie rozścięgna podeszwowego, ostroga piętowa. Stosuje terapie kwasem hialuronowym (wiskosuplementacja) do leczenia zmian zwyrodnieniowych stawów (chondromalacja): kolanowego, barkowego, skokowego, drobne stawy rąk i stóp; paluch koślawy (Hallux valgus), paluch sztywny (Hallux rigidus). W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie. Podkreśla ważność dobrej komunikacji z drugim człowiekiem dla optymalnej diagnostyki i całego procesu leczenia. Według niego każdy przypadek jest inny, dlatego każdego pacjenta traktuje indywidualnie.

Powiązane kliniki
Klinika Potocki – Braniewo
Umów się na zabieg
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!