Menu
X

Bio / Opis

Lek. med. Michał Kniaź

Ordynator Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Lek. Michał Kniaź ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu 2003 roku. W 2014 roku, po odbyciu stażu specjalizacyjnego i zdaniu egzaminu, uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od tego momentu związany jest ze Szpitalem EuroMediCare we Wrocławiu.

Regularnie uczestniczy w kursach specjalistycznych oraz stażach w wiodących klinikach europejskich. Systematycznie zdobywana wiedza pozwala mu zaproponować pacjentom najnowocześniejsze metody leczenia i zabiegi operacyjne stosowane obecnie na świecie.

Specjalizuje się w leczeniem chorób i urazów kończyny dolnej oraz zabiegach endoskopowych, małoinwazyjnych oraz rekonstrukcyjnych.

W trakcie konsultacji istnieje możliwość wykonania badania USG, RTG oraz NMR.

 

 

Powiązane kliniki
Szpital EuroMediCare – Wrocław
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecane kliniki
21 listopada, 2019
Polecani lekarze
21 listopada, 2019