Menu
X

Bio / Opis

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Obecnie pracuje jako starszy asystent Oddziału Ortopedii i Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, gdzie nieustannie udoskonala swoją praktykę operacyjną w zakresie m.in.:

  • chirurgii kolana,
  • chirurgii urazowej (złamania kości, skręcenia stawów)
  • endoprotezoplastyki stawów biodrowego i kolanowego (przy użyciu najnowocześniejszych technik minimalnie inwazyjnych, z zastosowaniem szerokiej gamy implantów dopasowanych do stanu pacjenta i jego potrzeb a także w zabiegach rewizyjnych wyżej wymienionych stawów polegających na wymianie zużytych lub uszkodzonych implantów),
  • artroskopii stawów,
  • artroskopowych rekonstrukcjach więzadeł, ACL, PCL, łąkotek, chrząstki stawowej,
  • chirurgii stopy (paluchy koślawe (halluksy), palce młoteczkowate, palce młotkowate, bunionette),
  • leczenia następstw i powikłań po urazach (zaburzenia zrostu kostnego, stawy rzekome)

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr) i Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS).

Powiązane kliniki
Szpital MedPolonia – Poznań
Umów się na zabieg
image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecani lekarze
październik 19, 2020
październik 19, 2020
pl Polish