Menu
X

Najwyższy standard leczenia zaćmy

Wybierz lokalizację i sprawdź rekomendowane kliniki

Bezpieczeństwo zabiegu i najnowsze technologie

Sprawdź bazę rekomendowanych lekarzy specjalistów

Nie ryzykuj operacji za granicą

Renomowane Kliniki w Polsce to gwarancja zachowania procedur medycznych

Zaćma bez kolejek

Świadomie wybierz soczewkę

Zaćma bez kolejek

Nasz portal służy przekazaniu wiedzy i rekomendacji dla zabiegów i operacji specjalistycznych w klinikach, szpitalach i placówkach medycznych. Pacjenci znajdą tu najlepszych specjalistów gwarantujących jakość zabiegów oraz wysoki standard obsługi w możliwie najbliższej lokalizacji.

Umów się na wizytę

Zabieg usunięcia zaćmy

Usuwanie zaćmy to bardzo prosty zabieg ambulatoryjny polegający na wymianie naturalnej zmętniałej soczewki na nową, syntetyczną. Dowiedź się więcej na temat zabiegu i umów się na wizytę u najbliższego specjalisty już dziś!

Zaćma warto wiedzieć

co to jest zacma bezpieczny zabieg

Zaćma nazywana często cataractą to choroba oczu nie objawiająca się bólem. Zaćma polega na zmętnieniu naturalnej soczewki znajdującej się w oku każdego człowieka. Soczewka przepuszcza światło wpadające do oka i załamuje je tak, że skupia się ono na siatkówce, skąd nerw wzrokowy przekazuje do mózgu sygnał, który pozwala nam widzieć.

leczenie zacmy zabieg

Pomimo tego, że mocniejsze okulary lub jaśniejsze światło mogą trochę zmniejszyć objawy zaćmy w początkowym stadium, operacja jest jedynym sposobem na jej wyleczenie. Zabieg usunięcia zaćmy to najczęściej przeprowadzany okulistyczny zabieg chirurgiczny, który średnio trwa 20 -30 minut, a pacjent jeszcze tego samego dnia może wrócić do domu.

Zaćma bez kolejek operacja zaćmy krótkie terminy

Stopniowa utrata wzroku spowodowana zaćmą może przynieść takie skutki jak: utrata samodzielności, rezygnacja z codziennych zajęć, rezygnacja z realizacji pasji i spełniania marzeń. Odpowiedz na poniższe pytania, aby ocenić, czy grozi Ci zaćma. Dzięki temu będziesz w stanie w porę udać się do lekarza pierwszego kontaktu oraz do okulisty w celu uzyskania właściwej diagnozy.

© Copyright 2017 Zaćma bez kolejek – Bezpieczny Zabieg. Logowanie. Panel administracyjny.