Menu
X
Bio / Opis

Dr hab. n .med. Anna Święch-Zubilewicz ukończyła lubelską Akademię Medyczną  w 1992 roku, uzyskując dyplom lekarza medycyny z wyróżnieniem. Po odbyciu stażu podyplomowego została przyjęta na 4-ro letnie studia doktoranckie w Akademii Medycznej w Lublinie w dziedzinie biochemii. W 1995 roku uzyskała I stopień specjalizacji w dziedzinie okulistyki, a w  1999 roku-II stopień tej specjalizacji. Tytuł doktora nauk medycznych w zakresie biochemii uzyskała w 1997 roku na  Akademii Medycznej w Lublinie.  W latach 1996 i 1999  zdała międzynarodowe egzaminy z okulistyki organizowane przez Międzynarodową Radę Okulistyki (The International  Assesment Test for Ophthalmologists). Tytuł doktora habilitowanego uzyskała na lubelskim Uniwersytecie Medycznym w 2012 roku.

Odbyła liczne staże zagraniczne m. in. W Klinice Uniwersytetu w Erlangen-Norymberga, Niemcy, Odział Okulistyczny Szpitala Króla Edwarda w Windsorze, Wielka Brytania, a także we Francji.

Jest autorem wielu prac naukowych, które prezentowała na wielu konferencjach międzynarodowych, między innymi w USA, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Australii.

Jest uznanym specjalistą z zakresu operacji zaćmy, a także ekspertem w zakresie diagnostyki chorób siatkówki. Zajmuje się również laseroterapią siatkówki, zarówno klasyczną jak i mikropulsową. Wykonuje zabiegi z użyciem lasera 2 RT  oraz iniekcje doszklistkowe.

Umów się na zabieg
image

© Copyright 2017 Zaćma bez kolejek – Bezpieczny Zabieg. Logowanie. Panel administracyjny.