Menu
X
Bio / Opis

Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Jako lekarz i chirurg przez kilkanaście lat praktyczne doświadczenie zdobywała w Klinice Okulistyki w Katowicach. Od lat uczestniczy w wielu szkoleniach zawodowych w ośrodkach zagranicznych, które poświęcone są najnowocześniejszym technikom operacyjnym i diagnostycznym z wykorzystaniem najlepszego sprzętu medycznego, m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Barcelonie.

Od 10 lat wszczepia soczewki Premium – wieloogniskowe i toryczne, pozwalające pacjentom z wadą wzroku po 40 r. ż. widzieć dobrze bez okularów. Jako pierwsza w Polsce wszczepiła soczewkę wieloogniskową MPlus add.+1,5. Z podobnym sukcesem wykonała nietypowy zabieg usunięcia zaćmy po laserowej korekcji oczu.  Dr Filipecka, jako jedna z pierwszych w Polsce przeprowadziła u pacjentów chorujących na jaskrę wieloproceduralny zabieg usunięcia zaćmy i wszczepu mikrostentuiStent co pozwala zredukować ilość kropli lub zupełnie je wyeliminować i zapewnia lepsza kontrolę ciśnienia w oku.

Dr Filipecka jest ekspertem medialnym oraz pomysłodawcą licznych kampanii społecznych, w tym m.in. „Szkoły Zdrowego Widzenia” oraz akcji „Okuliści dla Afryki”.

Umów się na zabieg
image

© Copyright 2017 Zaćma bez kolejek – Bezpieczny Zabieg. Logowanie. Panel administracyjny.