Menu
X
  • image
  • image
  • image
  • image
Informacje o klinice

Ośrodek Chirurgii Oka prof. Zagórskiego w Krakowie działa od 2008 roku. Od początku działalności świadczy usługi okulistyczne oparte na wiedzy i doświadczeniu najlepszych specjalistów z wykorzystaniem najnowszych bezpiecznych technologii medycznych. Jakość usług została potwierdzona Certyfikatem ISO 9001:2008 wydanym przez firmę Lloyds.

W ofercie Ośrodka znajduje się pełny zakres usług okulistycznych: diagnostyka, leczenie zachowawcze, profilaktyka oraz najnowocześniejsze zabiegi okulistyczne z zakresu chirurgii jednego dnia. W Ośrodku działa jedyna w Polsce Poradnia Suchego Oka, posiadająca wyposażenie do kompleksowej diagnostyki i leczenia zespołu „suchego oka”.

Usługi medyczne z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oferowane są pacjentom w ramach posiadanej umowy z NFZ. Zabiegi z zakresu chirurgii jednego dnia udzielane są tylko odpłatnie. Pacjenci mają również możliwość skorzystania z kredytowania zabiegów za pośrednictwem Medirat. Okres spłaty rat jest dostosowany indywidualnie do możliwości  finansowych pacjenta.

LECZENIE ZAĆMY – BEZPIECZNY ZABIEG

Zabiegi wykonywane są przez doskonałych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach, także tych międzynarodowych. Ośrodek na stałe współpracuje ze światowej sławy okulistami z Europy i Stanów Zjednoczonych – m.in. z prof. Ferencem Kuhnem z USA – ekspertem od witrektomii, który przeprowadza pełną diagnostykę, konsultuje i wykonuje zabiegi oraz Prof. Guy Ben Simon z Izraela, wybitny specjalista od chirurgii okuloplastycznej .

Poza zabiegami witrektomii, w Ośrodku wykonywane są również zabiegi usunięcia zaćmy, drobne zabiegi okulistyczne, iniekcje doszklistkowe, a także laseroterapia.

Zakres usług  w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (w ramach umowy z NFZ):

–  diagnostyka i leczenie jaskry ( HRT, pole widzenia, gonioskopia, pachymetria, OCT tnII, TA, Irydotomia, laser SLT),
– diagnostyka i leczenie schorzeń siatkówki (OCT, laseroterapia siatkówki),
–  diagnostyka i leczenie zespołu suchego oka (keratografia, konfokalna mikroskopia rogówki, badanie w kierunku nużeńca, test Schirmera, udrażnianie Gruczołów Meiboma),
–  leczenie zaćmy wtórnej  laserem YAG (kapsulotomia).

Zakres chirurgii jednego dnia: 

– zaćma –  w naszym ośrodku operacje wykonują doświadczeni chirurdzy, dzięki czemu ryzyko jest minimalne. Prof. Zagórski wykonuje rutynowo fakoemulsyfikację zaćmy od ponad 20 lat, prawdopodobnie dłużej, niż inni aktywni chirurdzy w Polsce.

Oferujemy szeroki wybór soczewek, których rodzaj zależy m.in. od tego czy operacja zaćmy ma również usunąć jedną z wad refrakcji jak krótkowzroczność, nadwzroczność czy astygmatyzm. Pacjenci mogą wybrać ekonomiczne operacje z hydrofilnymi soczewkami jednoogniskowymi firm Croma, Zeiss i Human Optics, droższe z soczewkami hydrofobowymi firm Hoya i Alcon (Acrysof IQ), także z dodatkowym filtrem światła niebieskiego. Ceny operacji z soczewkami dwuogniskowymi wahają się od 3500 do 4900 zł. W cenie 4900zł oferujemy również operację z soczewką trzyogniskową Zeiss. Cena operacji z nową soczewką Symfony, o wydłużonej głębi ostrości, wprowadzoną na rynek niecały rok temu wynosi 3900 zł, podobnie jak z soczewką jednoogniskową korygującą astygmatyzm.

–  witrektomia – pełna diagnostyka, konsultacje i zabiegi wykonywane są przez Prof. Ferenca Kuhna z USA –  światowej sławy specjalistę w tym zakresie,

–  drobne zabiegi okulistyczne – usunięcie gradówki, skrzydlika, rogu skórnego, brodawki, cysty, zmiany  z powieki, zmiany spojówki, podwinięcie powieki, odwinięcie powieki, usunięcie guza,

– iniekcje doszklistkowe (Avastin, Lucentis, Eylea,Triamcinolon).

Nasi lekarze specjaliści
Dr n.med. Arkadiusz Pogrzebielski leczenie operacja zaćmy kontakt
dr n. med. Arkadiusz Pogrzebielski
Leczenie zaćmy
Lek. Marta Latasiewicz leczenie operacja zaćmy kontakt
lek. Marta Latasiewicz
Leczenie zaćmy
Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Zagórski leczenie operacja zaćmy kontakt
prof. dr hab. n. med. Zbigniew Zagórski
Leczenie zaćmy
Prof. dr med. Guy J. Ben Simon leczenie operacja zaćmy kontakt
prof. dr med. Guy J. Ben Simon
Leczenie zaćmy
prof. Ferenc Kuhn
Leczenie zaćmy
Profesor Yury Takhtaev leczenie operacja zaćmy kontakt
prof. Yury Takhtaev
Leczenie zaćmy
Umów się na zabieg
image

© Copyright 2017 Zaćma bez kolejek – Bezpieczny Zabieg. Logowanie. Panel administracyjny.