Menu
X
  • image
Informacje o klinice

Szpital IBIS / Sensor Cliniq to miejsce, które świadczy usługi medyczne od września 2001r. Naszym głównym celem jest poprawa jakości życia pacjentów. Tworzymy zespół najwyższej klasy profesjonalistów, których wszechstronna wiedza i doświadczenie pomagają w ustaleniu trafnej diagnozy i dobrze dobranej, skutecznej metody leczenia naszych pacjentów. Szpitaludziela świadczeń medycznychz zakresu okulistyki, chirurgii ogólnej, onkologicznej i naczyniowej, laryngologii oraz urologii, a także audiologii i foniatrii. W skład szpitala wchodzą przychodnieoraz placówka Rehabilitacji. Poradnie oferują usługi ambulatoryjne, zarówno specjalistyczne konsultacje lekarskie, jak i diagnostykę okulistyczną, obrazową (badania rentgenowskie, USG, mammografia i densytometria) oraz badania endoskopowe (gastroskopia i kolonoskopia).

LECZENIE ZAĆMY – BEZPIECZNY ZABIEG

Szpital Ibis / Sensor Cliniq jest jednym z wiodących ośrodków w kraju w leczeniu zaćmy. Łączymy wiedzę i wieloletnie doświadczenie naszych okulistów z najnowszymi światowymi technologiami. Posiadamy nowy, najwyższej klasy sprzęt medyczny, dlatego też zarówno praca na bloku operacyjnym, jak i w gabinetach diagnostycznych-konsultacyjnych gwarantuje pacjentom i lekarzom bezpieczeństwo i komfort.

Cieszymy się dużym zaufaniem pacjentów, którzy chętnie korzystają z naszych usług medycznych. Świadczy o tym m.in. liczba wykonywanych operacji w ciągu roku i bardzo dobra opinia pacjentów. Tylko w 2016 roku wykonaliśmy prawie 4000 operacji zaćmy. Kompleksowa opieka, jaką zapewniamy każdemu pacjentowi w zakresie okulistyki, wiedza i doświadczenie, zachęca niezdecydowanego pacjenta do wyboru naszej placówki.

Zapewniamy pełen zakres usług okulistycznych,od specjalistycznej konsultacji poprzez szeroką diagnostykę, a także wykonywanie operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z jednoczesnym wszczepieniem najnowszej generacji, zwijalnych, sztucznych soczewek wewnątrzgałkowych o różnych cechach leczniczych i terapeutycznych.Ponieważ wybór soczewki to wybór jeden na całe życie, dlatego szczegółowo analizujemy potrzeby wzrokowe każdego pacjenta indywidualnie dobieramy odpowiednie soczewki. Dzięki temu proponowane przez naszych okulistów soczewki dla każdego pacjenta są „szyte na miarę”. Taki dobór odpowiedniej soczewki oprócz usunięcia zaćmy może wyleczyć lub skorygować szereg innych zaburzeń widzenia, dając pacjentowi szansę pozbycia się w ogóle okularów, gwarantując dobre widzenie z każdej odległości.

Naszym pacjentom proponujemy sprawdzone, najwyższej jakości soczewki amerykańskiej firmy Alcon. Są tak skonstruowane, aby jak najbardziej przypominały naturalną soczewkę oka, posiadają żółty filtr, który blokuje szkodliwy wpływ niebieskiego światła na siatkówkę i chronią przed starczym zwyrodnieniem plamki (chorobą AMD), redukują krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm lub starczowzroczność.

Wykonujemy również zabiegi witrektomii dla pacjentów z chorobami siatkówki, a dla chorych na AMD oferujemy iniekcje do ciała szklistego.

Ponadto wykonujemy operacje zeza u dorosłych i dzieci, przeciwjaskrowe, zabiegi laserowe oraz drobne zabiegi okulistyczne.

Umów się na zabieg
image

© Copyright 2017 Zaćma bez kolejek – Bezpieczny Zabieg. Logowanie. Panel administracyjny.