Menu
X
  • image
  • image
Informacje o klinice

Weiss Klinik to jeden z wiodących ośrodków okulistycznych w Polsce, specjalizujący się
w laserowej korekcji wad wzroku, leczeniu zaćmy i innych schorzeń okulistycznych, jak również w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej.

Na rynku usług medycznych jesteśmy obecni od 2005 roku. Doskonałe wyposażenie, nowoczesny sprzęt i wysokie kwalifikacje personelu pozwalają nam skutecznie i bezpieczne leczyć schorzenia narządu wzroku, a także przeprowadzać najbardziej popularne zabiegi estetyczne.

21 – łóżkowy szpital posiada również poradnię okulistyczną, poradnię okulistyki dziecięcej oraz poradnię chirurgii plastycznej. Na terenie placówki znajduję się salon optyczny z pracownią. Ciągłe inwestycje w zaawansowane technologie oraz wdrażanie światowych trendów w medycynie pojawiających się w najlepszych ośrodkach w Europie i Stanach Zjednoczonych sprawiły, że Szpital jest dzisiaj jednym z technologicznych liderów, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Wszystkie decyzje związanie z leczeniem podejmowane są w porozumieniu z pacjentem
i zgodnie z jego oczekiwaniami. Nasi lekarze są do dyspozycji pacjentów w każdym momencie leczenia. Przedstawiają wszystkie elementy procedur medycznych, wyjaśniają wątpliwości, odpowiadają na pytania.

Gwarancją wysokiego poziomu przeprowadzanych zabiegów oraz przestrzegania przez personel medyczny surowych norm jakościowych stanowi wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008 oraz ISO /EIC 27001:2013 – zarządzanie bezpieczeństwem informacji. Posiadamy również ogólnopolski certyfikat „Szpital bez bólu”, który nadawany jest w placówkom medycznym w Polsce. To potwierdzenie wprowadzenia najwyższych standardów uśmierzania bólu pooperacyjnego w Weiss Klinik.

Nasi lekarze specjaliści
dr Ł. Cwalina leczenie operacja zaćmy kontakt
dr n. med. Łukasz Cwalina
Leczenie zaćmy
Umów się na zabieg
image

© Copyright 2017 Zaćma bez kolejek – Bezpieczny Zabieg. Logowanie. Panel administracyjny.