Menu
X

Bio / Opis

Grzegorz Świsulski – lekarz ortopeda i traumatolog narządu ruchu z 37 letnim stażem medycznym, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalista w dziedzinach: ortopedii i chirurgii urazowej z głównym ukierunkowaniem na szybką diagnostykę i natychmiastowe leczenie ostrych urazów stawu kolanowego w tym kwalifikację i wykonanie zabiegów artroskopowych w tym leczenie uszkodzeń łąkotek, urazów więzadeł i ich rekonstrukcje, przeszczepy chrząstki stawowej, opiekę lekarską po leczeniu operacyjnym. Jest specjalistą w leczeniu komórkami macierzystymi, które są przyszłością medycyny; niemal każdego dnia media donoszą o nowych obszarach ich wykorzystania oraz nowatorskich formach terapii, które błyskawicznie stają się bronią lekarzy w walce nawet z nieuleczalnymi do niedawna chorobami i urazami. Wieloletnie i bogate doświadczenie zawodowe Pana doktora Grzegorza Świsulskiego ugruntowane jest uczestnictwem w licznych kursach i szkoleniach. Na co dzień w pracy z pacjentem kieruje się kompleksowym podejściem do problemu pacjenta, współpracując ze specjalistami innych dziedzin oraz rehabilitantami, tak aby proces powrotu do zdrowia pacjenta przebiegał jak najsprawniej z wykorzystaniem wszelkich metod i możliwości.

Powiązane kliniki
Centrum Medyczne SALUS – Kłodzko
Umów się na zabieg
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Lekarze
19 października, 2020