Menu
X

Ortopedia biodra

W nowocześnie wyposażonych prywatnych szpitalach i klinikach doświadczone zespoły ortopedów przeprowadzają zabiegi i operacje z zakresu ortopedii biodra, do których należą: endoprotezoplastyka biodra, operacja biodra strzelającego, artroskopowe leczenie obrąbka panewki, leczenie konfliktu udowo-panewkowy. Poznaj zakres cenowy tych operacji.

Artroskopowe leczenie obrąbka panewki

Przy uszkodzeniu obrąbka panewki można odczuwać wrażenie przeskakiwania w środku stawu bądź epizody blokowania. Podstawowym objawem jest ból (tępy, rozlany, czasami ostry) zlokalizowany w pachwinie lub w jej obrębie.

Endoprotezoplastyka biodra

Choroba zwyrodnieniowa stawów biodrowych dotyka najczęściej pacjentów powyżej 50 roku życia. Najczęstszym objawem choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego jest ból w pachwinie, występujący w trakcie czynności związanych…

Leczenie konfliktu udowo-panewkowy

Choroba polega na tworzeniu się wyrośli kostnych na szyjce kości udowej lub/i panewce stawu, co powoduje wtórne uszkadzanie chrząstki i obrąbka, a w konsekwencji ból i uczucie przeskakiwania w stawie.

Operacja biodra strzelającego

Biodro strzelające (zespół trzaskającego biodra) jest wynikiem konfliktu jaki występuje pomiędzy elementami kostnymi. Wyróżniamy trzy postacie zespołu trzaskającego biodra: Zewnętrzna – przeskakujące pasmo biodrowo-piszczelowe…

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X