Menu
X

Okulistyka

Nowocześnie wyposażone w wysokiej jakości sprzęt medyczny kliniki okulistyczne, przeprowadzają profesjonalną diagnostykę i efektywne leczenie chorób oczu.
Zespoły zabiegowe składają się z doświadczonych i wyspecjalizowanych okulistów oraz profesjonalnego personelu medycznego.

Zaćma – operacja usunięcia zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego…

Soczewki fakijne – korekcja wad wzroku

Chirurgiczna korekcja wady wzroku metodą doszczepienia soczewki fakijnej pozwala na pozbycie się wad wzroku dla młodych osób nie kwalifikujących się do laserowej korekcji wad wzroku oraz osób starszych w przedziale 40-60 lat.

Leczenie AMD – Zwyrodnienia plamki żółtej

Choroba AMD (Age-related Macular Degeneration) – zwyrodnienie plamki żółtej jest groźną chorobą oczu, która poprzez degradację siatkówki może doprowadzić do ślepoty. Ze względu na dużą liczbę zachorowań…

Witrektomia – operacja siatkówki oka

Witrektomia to nowoczesna technika operacyjna lecząca schorzenia siatkówki oka, czyli błony wyścielającej tylna ścianę oka, która odgrywa w procesie widzenia bardzo ważną rolę. Dokładność widzenia w ponad 90 % zależy…

Laserowa korekcja wzroku

Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz metod laserowych procedur korekcji wad wzroku. Lekarz dobiera urządzenie i metodę dokładnie pod zdiagnozowaną wadę wzroku pacjenta oraz budowę jego oka.

Jaskra – objawy i leczenie jaskry

Jaskra jest schorzeniem powodującym nieodwracalne uszkodzenie nerwu wzrokowego, powodując ubytki w polu widzenia, co w dalszym postępie choroby może oznaczać całkowitą utratę…

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!