Menu
X

Chirurgia ogólna i naczyniowa

W nowocześnie wyposażonych prywatnych klinikach doświadczona kadra chirurgów bezpiecznie przeprowadza zabiegi i operacje typu: leczenie żylaków kończyn dolnych, operacje przepukliny, leczenie i operacje tarczycy, leczenie chorób odbytu oraz inne zabiegi chirurgiczne. Opisy zabiegów i operacji prezentują orientacyjne ceny.

Leczenie żylaków kończyn dolnych

Chirurdzy naczyniowi mają do wyboru jedną z czterech procedur medycznych, których celem jest usunięcie żylaków. Różnice polegają tutaj na użyciu innych narzędzi lub innej technice wykonania samego zabiegu.

Operacje przepukliny

W wyniku pęknięcia lub osłabienia struktur mięśniowych ścian jamy brzusznej następuje uwypuklenie narządów wewnętrznych, często w wyniku wzrostu ciśnienia w jamie brzusznej w czasie wysiłku czy kaszlu.

Leczenie i operacje tarczycy

Tarczyca jest gruczołem odpowiedzialnym za wydzielanie hormonów i schorzenia polegają głównie na nadmiernym lub niedostatecznym ich wydzielaniu. Leczeniem takich schorzeń zajmują się endokrynolodzy…

Leczenie chorób odbytu

Leczenie żylaków odbytu – hemoroidów Do klasyfikacji hemoroidów stosuje się czterostopniową skalę Parksa: I – guzki krwawnicze są powiększone, ale nie wypadają na zewnątrz. Można je uwidocznić w trakcie badania endoskopowego…

Drobne zabiegi chirurgiczne

Schorzenia czy zmiany skórne typu kaszaki, tłuszczaki, brodawki, przebarwienia czy wrastające paznokcie wymagają drobnego zabiegu chirurgicznego. Zwykle odbywa się przy znieczuleniu miejscowym i Pacjent po założeniu opatrunku wraca do domu.

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X