Menu
X

Bio / Opis

dr n. med. Mirosław Kulej –  ortopeda, traumatolog

Znajomość języków obcych: angielski

Informacje ogólne

Dr n. med. Mirosław Kulej to specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Chirurg z dużym doświadczeniem (ponad 1000 operacji) oraz wykładowca i instruktor na kursach szkoleniowych z zakresu endoprotezoplastyki pierwotnej i rewizyjnej stawu kolanowego i biodrowego. Uczestnik szkoleń w wielu ośrodkach w Europie i USA. W 2008 r. obronił pracę doktorską. Autor i współautor kilkudziesięciu opracowań naukowych i doniesień zjazdowych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Poza Wielospecjalistycznym Szpitalem Orthos związany jest z Kliniką Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego, w której piastuje stanowisko Kierownika Zakładu Medycyny Regeneracyjnej i Odtwórczej. Od 2014 r. pełni funkcję Prezesa Dolnośląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Główne kierunki zainteresowań zawodowych to diagnostyka i leczenie zmian zwyrodnieniowych narządu ruchu, zwłaszcza stawu kolanowego i biodrowego – endoprotezoplastyka stawów kolanowych i biodrowych, leczenie powikłań po endoprotezoplastykach pierwotnych, realloplastyka stawów biodrowych i kolanowych, uszkodzenia sportowe stawu kolanowego, leczenie uszkodzeń chrząstki stawu kolanowego o różnym stopniu zaawansowania zmian, w tym leczenie zachowawcze i małoinwazyjne chirurgiczne odsuwające w czasie konieczność wykonania endoprotezoplastyki stawu.

Powiązane kliniki
Szpital ORTHOS – Komorowice/Wrocław
Umów się na zabieg
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!