Menu
X

Laryngologia

W nowocześnie wyposażonych prywatnych szpitalach i klinikach doświadczona kadra lekarska przeprowadza zabiegi i operacje laryngologiczne. Najczęstsze zabiegi to: operacje migdałków u dzieci, drenaż wentylacyjny ucha, stapedektomia – operacyjne leczenie otosklerozy, operacyjne leczenie zatok, korekcja krzywej przegrody nosowej. Zobacz ceny i opis poszczególnych zabiegów i operacji.

Operacje migdałków

Adenotonsillotomia to zabieg chirurgiczny – wycięcie migdałków opiera się głównie na wykonaniu adenotomii (przycięcia lub wycięciu migdałka gardłowego) i tonsillotomii (przycięcia migdałków podniebiennych).

Drenaż wentylacyjny ucha

Drenaż wentylacyjny ucha środkowego wykonywany się w celu odprowadzenia zgromadzonej wydzieliny, co skutkuje zmniejszeniem bólu i ciśnienia w uchu oraz przywróceniem normalnego słyszenia.

Operacja otosklerozy

tapedektomia to operacyjne leczenie otosklerozy, której celem jest ponowne uruchomienie strzemiączka, co spowoduje poprawę słuchu i ustąpienie szumów usznych. Pierwszym etapem operacji jest usunięcie…

Operacyjne leczenie zatok

Endoskopowa operacja zatok to najnowocześniejsza metoda leczenia przewlekłych stanów zapalnych zatok przynosowych. Celem zabiegu jest usunięcie zmienionej zapalnie błony śluzowej, która przyczynia się do zablokowania zatok.

Korekcja krzywej przegrody nosowej

Skrzywienie przegrody nosa jest dość powszechne i nie każde kwalifikuje się do leczenia operacyjnego. Decyzję podejmuje lekarz laryngolog po zbadaniu pacjenta i przeprowadzeniu wywiadu.

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X