Menu
X

O nas

Szpitale, Kliniki i placówki medyczne, których wizytówki są zamieszczone na naszym portalu, to kliniki współpracujące z nami od wielu lat. Zrzeszone w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Szpitali Prywatnych (OSSP) posiadają ogromne zaplecze kadrowe i sprzętowe oraz doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów i operacji specjalistycznych.

Portal bezpiecznyzabieg.pl jest platformą przekazania Pacjentom wiedzy i rekomendacji w zakresie:

  • tytularnej i doświadczonej kadry lekarzy operujących i specjalistów,
  • najwyższego standardu przeprowadzenia zabiegów,
  • dostępu do najnowszej technologii medycznej,
  • specjalizacji poszczególnych placówek medycznych,
  • lokalizacji w całej Polsce.

Każda placówka medyczna rekomendowana na naszym portalu musi spełniać określone wymagania jakościowe i organizacyjne w zakresie danej specjalizacji, dające pewność naszym pacjentom bezpieczeństwa przeprowadzanych zabiegów i operacji.

Zapraszamy do zamieszczenia swojej wizytówki prywatne szpitale i kliniki oferujące zabiegi i operacje medyczne.

Kontakt

e-mail:  rejestracja@bezpiecznyzabieg.pl  

tel.:  885 558 566

 

operacja leczenie zaćmy kontakt

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecane kliniki
Polecani lekarze
sierpień 8, 2017
pl Polish
X