Menu
X

Ortopedia barku

W prywatnych klinikach i szpitalach doświadczona kadra specjalistów w zakresie ortopedii barku bezpiecznie przeprowadza nowoczesne procedury medyczne. Najczęstsze operacje z zakresu ortopedii barku to: operacja konfliktu podbarkowego, artroskopia stawu barkowego, nastawienie zwichniętego stawu barkowo-obojczykowego. Poznaj ceny i przebieg leczenia.

Nastawienie zwichniętego stawu barkowo-obojczykowego

Pomiędzy obojczykiem a łopatką istnieje staw, który przy niektórych urazach może ulec zwichnięciu. Objawami zwichnięcia jest nagły i bardzo silny ból, krwiak i obrzęk oraz zmiana wyglądu stawu. Ból znacznie się wzmaga przy próbie…

Operacja konfliktu podbarkowego

Konflikt podbarkowy może pojawić się u każdego kto ma zwężoną przestrzeń podbarkową i często wykorzystuje ruchy ręki ponad głową. Mamy z nim do czynienia w sytuacji, w której w czasie ruchu kości ramiennej dochodzi…

Artroskopia stawu barkowego

Jest to złożona procedura składająca się z endoskopii stawu ramienno-łopatkowego oraz przestrzeni podbarkowej. W trakcie zabiegu możliwe jest wykonanie szeregu artroskopowych zabiegów naprawczych.

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X