Menu
X

Ortopedia nogi

W nowocześnie wyposażonych klinikach ortopedycznych doświadczone zespoły ortopedów przeprowadzają zabiegi i operacje z zakresu ortopedii stopy i ortopedii kolana. Do najczęstszych należą: artroskopowe leczenie kolana, rekonstrukcja więzadła krzyżowego, rekonstrukcja ACL, zabiegi korekcyjne przodostopia (usuwanie haluksów), operacja palucha sztywnego (palucha młotkowatego), endoprotezoplastyka stawu kolanowego, operacja ostrogi piętowej czy artroskopowa naprawa uszkodzonej chrząstki kolana. Poznaj ceny i kliniki wykonujące takie zabiegi i operacje.

Zabiegi korekcyjne przodostopia (haluksy)

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce…

Artroskopia kolana

Artroskopia kolana to zabieg operacyjny wykonywany w znieczuleniu. Podczas zabiegu do stawu wprowadzany jest artroskop – urządzenie o kształcie cienkiej rurki. Artroskop wsuwa się przez nieduże nacięcie w okolicy stawu poddawanego badaniu.

Operacja palucha sztywnego (palucha młotkowatego)

Palce młotkowate powstają przeważnie u osób noszących obuwie o niewłaściwym rozmiarze. Zbyt ciasne, bądź za krótkie obuwie powodują ucisk paliczka. Tworzeniu się schorzenia sprzyja również rozwój halluksów…

Rekonstrukcja więzadła krzyżowego

Więzadło krzyżowe przednie (WKP) oraz więzadło krzyżowe tylne są więzadłami przebiegającymi dokładnie w środku stawu kolanowego. Nazywają się „krzyżowe”, ponieważ na swoim przebiegu krzyżują się wzajemnie.

Rekonstrukcja ACL

Najczęściej stosowane metody leczenia operacyjnego ACL Internal Bracing – najnowsza metoda leczenia operacyjnego ACL. Jest to najnowocześniejsza metoda naprawy całkowicie uszkodzonego więzadła krzyżowego przedniego…

Endoprotezoplastyka stawu kolanowego

Choroba zwyrodnieniowa stawu kolanowego występuje w miarę zużycia czy uszkodzenia chrząstki tego stawu. Najczęściej występuje u ludzi w średnim wieku i osób starszych, ale może mieć miejsce w każdym wieku wyczynowych sportowców.

Operacja ostrogi piętowej

Częstym problem, dotykającym wielu ludzi jest wystąpienie ostrogi piętowej. Jest to zmiana zwyrodnieniowa obejmująca okolice guza piętowego kości piętowej, powoduje wytworzenie narośli kostnej i często doprowadza…

Artroskopowa naprawa chrząstki

Jest to technika operacyjna o minimalnej inwazyjności. Leczenie odbywa się pod kontrolą kamery i bardzo małego obiektywu, który pozwala na obserwację wnętrza stawu.

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecani lekarze
kwiecień 8, 2020
pl Polish
X