Menu
X

Formmed Es - Stare Babice

Formmed to nie tylko doświadczony i ceniony w środowisku medycznym, najwyższej klasy zespół specjalistów. To także nowoczesne wyposażenie medyczne.

W klinice Formmed Es oferujemy szeroki wachlarz operacji i zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.  Na wizycie konsultacyjnej ze specjalistą chirurgiem plastykiem w naszej poradni, pacjent może szczegółowo omówić wszelkie kwestie dotyczące korekty i rozwiać swoje wątpliwości co do przebiegu operacji oraz późniejszej rekonwalescencji.

Dla nas każdy pacjent jest wyjątkowy.  Jego potrzeby, komfort i bezpieczeństwo są priorytetem podczas wszystkich etapów leczenia. Stworzyliśmy miejsce, w którym każdy jest tak samo ważny i otrzymuje od nas takie same, pełne zaangażowania i troski wsparcie.

Chirurgia plastyczna

 • Powiększenie piersi
  Pomniejszenie piersi
  Podniesienie piersi
  Rekonstrukcja piersi
  Plastyka powiek
  Plastyka uszu
  Lifting twarzy
  Korekta nosa
  Plastyka brzucha
  Ginekomastia
  Chirurgiczne usuwanie znamion
  Chirurgiczne usuwanie blizn
  Zabiegi przy użyciu osocza bogatopłytkowego
  Zabiegi przy użyciu botoksu
  Zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego
  Nici liftingujące
  Zabiegi laserowe

Ginekologia

 • Zabiegi laserowe – leczenie nietrzymania moczy, atrofii pochwy, obkurczania pochwy, usuwania kłykcin kończystych, usuwanie nadżerek

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Otwock, Mińsk Mazowiecki, Marki, Siedlce, Wyszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Łowicz, Radom, Ciechanów, Siedlce, Puławy, Grójec, Przasnysz, Płock, Ostrołęka, Wyszków, Zambrów, Łódź, Warszawa.

Nasi lekarze specjaliści

dr. n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
lek. med. Marta Wróblewska Tokarska
dr n. med. Agnieszka Zegadło Mylik

Umów się na zabieg

image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!