Menu
X

Bio / Opis

dr n.med. Ryszard Zaleski

Specjalista ortopeda traumatolog

uprawniony do przeprowadzania badań sportowo lekarskich i orzekania w sporcie amatorskim i zawodniczym, w trakcie specjalizacji z medycyny sportowej

Konsultacje w zakresie:

  1. Ortopedia i traumatologia : choroby,  zmiany zwyrodnieniowe,  zespoły przeciążeniowe , zmiany pourazowe i urazy narządu ruchu
    Leczenie objawowe, przygotowanie i leczenie operacyjne (Alloplastyka stawów kolanowych i biodrowych), dobór zabiegów  rehabilitacyjnych, iniekcje dostawowe i blokady.
  2. Choroby stóp: deformacje stóp  – palce młotkowate, paluchy koślawe, Halluxy, płaskostopie, ostrogi piętowe, zapalenie rozcięgna podeszwowego, zmiany przeciążeniowe stóp i stawów skokowych. Stopa cukrzycowa. Paznokcie wrastające.
    Leczenie objawowe, przygotowanie i leczenie operacyjne halluxów, dobór obuwia i wkładek, dobór zabiegów  rehabilitacyjnych, iniekcje dostawowe i blokady, plastyka paznokci wrastających.
  3. Ortopedia w sporcie:  zespoły przeciążeniowe narządu ruchu, zespoły przetrenowania, urazy sportowe narządu ruchu -diagnostyka i leczenie. Kwalifikacja i pomoc we właściwym doborze dyscypliny sportowej, pomoc w modyfikacji treningów sportowych po doznanej kontuzji lub w zespole przetrenowania, powrót do sportu amatorskiego i zawodniczego.

 

 

 

 

Powiązane kliniki
Swissmed Centrum Zdrowia – Gdańsk
Rejestracja online 24h/7

Zarejestruj się natychmiast u tego lekarza

Zarejestruj się online
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!