Menu
X

Formmed - Szpital i Przychodnia - Stare Babice

Formmed to nie tylko doświadczony i ceniony w środowisku medycznym, najwyższej klasy zespół specjalistów. To także nowoczesne wyposażenie medyczne.

Blok operacyjny naszego szpitala to klimatyzowana sala operacyjna, spełniająca najwyższe międzynarodowe wymagania higieniczne i techniczne. Specjalistyczne stanowisko intensywnej terapii na sali wybudzeń oraz sale pacjenta wyposażone w urządzenia monitorujące funkcje życiowe i doprowadzoną instalacją gazów medycznych, niezależny system zasilania energii elektrycznej, gwarantują najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Jako jeden z nielicznych szpitali w Warszawie posiadamy blok operacyjny wyposażony w strop laminarny. Umieszczony nad polem operacyjnym system nawiewników laminarnych służy do utrzymywania sterylnej czystości powietrza. Zanieczyszczenia bakteryjne i wirusowe zatrzymywane są przez specjalne filtry HEPA o skuteczności filtracji minimum 99,95%. Na obszar obejmujący stół operacyjny, zespół operujący i instrumenty operacyjne, nawiewane jest sterylne powietrze, wytwarzając strefę ochrony przed zanieczyszczeniami.

Chirurgia ręki jest dziedziną medycyny łączącą wiedzę z zakresu kilku specjalizacji medycznych – ortopedii, traumatologii, chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Związane jest to ze złożoną budową anatomiczną ręki, ważnymi jej funkcjami życiowymi oraz dużą liczbą chorób w niej występującą. Dlatego też chirurgia ręki zajmuje się leczeniem patologii – chorób, urazów oraz zniekształceń w obrębie dłoni.

W klinice Formmed oferujemy szeroki wachlarz operacji i zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.  Na wizycie konsultacyjnej ze specjalistą chirurgiem plastykiem w naszej poradni, pacjent może szczegółowo omówić wszelkie kwestie dotyczące korekty i rozwiać swoje wątpliwości co do przebiegu operacji oraz późniejszej rekonwalescencji.

Dla nas każdy pacjent jest wyjątkowy.  Jego potrzeby, komfort i bezpieczeństwo są priorytetem podczas wszystkich etapów leczenia. Stworzyliśmy miejsce, w którym każdy jest tak samo ważny i otrzymuje od nas takie same, pełne zaangażowania i troski wsparcie.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Otwock, Mińsk Mazowiecki, Marki, Siedlce, Wyszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Łowicz, Radom, Ciechanów, Siedlce, Puławy, Grójec, Przasnysz, Płock, Ostrołęka, Wyszków, Zambrów, Warszawa.

Nasi lekarze specjaliści

dr n. med. Andrzej Brudnicki
lek. stom. Gustaw Baranowski
lek. stom. Dorota Przybysz
dr n. med. Agnieszka Nęcka
lek. med. Dorota Świątek

Umów się na zabieg

image

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Polecani lekarze
sierpień 14, 2018
sierpień 14, 2018
pl Polish
X