Menu
X

Bio / Opis

lek. med. Jakub Świątek

SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU

Jestem Absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku rocznik 2006.
Staż podyplomowy odbyłem w Szpitalu Św. Wojciecha Adalberta w Gdańsku.
Od 2008r. rozpocząłem specjalizację z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu na Oddziale Urazowo Ortopedycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, którą ukończyłem zdając Państwowy Egzamin Specjalistyczny w 2014 roku.

Na codzień pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu na Oddziale Urazowo Ortopedyycznym.

Swoje umiejętności podnoszę na wielu kursach krajowych i zagranicznych m.in. : Las Vegas Current Concepts in Joint Replacement 2018, Rzym Sicot 2016.

Zainteresowania zawodowe :
-alloplastyki stawów: ramiennego, biodrowego, kolanowego
-techniki artroskopowe stawu kolanowego i ramiennego
-medycyna sportowa

Zainteresowania pozazawodowe: dobra muzyka, książka, aktywność fizyczna: kolarstwo, tenis, narciarstwo, podróże.

Motto:
W swojej pracy stawiam głównie na dobre relacje pacjent- lekarz. Podstawą procesu terapeutycznego jest dobry wywiad, który prowadzi do prawidłowej diagnozy i finalnie do trafnego leczenia.

 

Powiązane kliniki
Klinika Potocki – Braniewo
Umów się na zabieg
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!