Menu
X

Bio / Opis

Bernard Sokół

Ukończyłem studia medyczne w 1995 roku

W październiku 1996  roku podjąłem pracę w oddziale ortopedycznym szpitala im Batorego w Wałbrzychu. Dyplom specjalizacji I stopnia uzyskałem w 1999 roku, w 2005 roku zdałem egzamin specjalizacyjny z Ortopedii i Traumatologii.

Do dnia dzisiejszego pracowałem ponadto w oddziałach ortopedycznych Specjalistycznego Szpitala im Sokołowskiego w Wałbrzychu i Regionalnego szpitala „Latawiec” w Świdnicy, w tym ostatnim nadal pełnię dyżury.

Od kilku lat współpracuję  z Centrum Medycznym Salus w Kłodzku, zarówno w ramach poradni jaki i oddziału chirurgii i ortopedii jednego dnia. Wykonuję zabiegi w zakresie chirurgii ręki (zespół cieśni nadgrastka, palec zatrzaskujący, przykurcz Dupuytrena) oraz stopy ( palce młotkowate, paluchy koślawe, paluchy sztywne).

Uczestniczę w licznych szkoleniach i sympozjach w kraju i za granicą, włączam nowe metody leczenia w pracy z pacjentami. Obecnie jestem w trakcie szkoleń z zakresu miniinwazyjnych zabiegów korekcyjnych stopy (techniki miniinwazyjne i przezskórne korekcji deformacji).

Jak każdy lekarz ortopeda zajmuję się całym zakresem chorób układu ruchu, jednak szczególnie interesuję się schorzeniami barku, kolana, stopy i stawu skokowego.

Powiązane kliniki
Centrum Medyczne SALUS – Kłodzko
Umów się na zabieg
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!