Menu
X

Bio / Opis

dr n. med. Jacek Szopiński

Studia medyczne ukończył z wyróżnieniem w 1999 r. w Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Od początku pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej Collegium Medicum w Bydgoszczy, w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 – najpierw jako asystent, potem adiunkt a następnie pełniący obowiązki Kierownika Kliniki.

Obecnie pracuje w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantologii tego samego szpitala. W 2008 r. ukończył specjalizację w dziedzinie chirurgia ogólna, w 2011 r. obronił pracę doktorską o tematyce leczenia przepuklin pachwinowych. Od wielu lat jest członkiem, a ostatnio członkiem Zarządu Polskiego Klubu Przepuklinowego.

W latach 2010-11 odbył staż naukowo-szkoleniowy w Cleveland Clinic w Cleveland, USA pod kierunkiem prof. Marii Siemionow, która jako pierwsza dokonała udanego przeszczepu twarzy w USA. Uczestniczył ale też współorganizował konferencje naukowe i kursy specjalistyczne dla lekarzy poświęcone przepuklinom. Uczestniczył w wielu szkoleniach i konferencjach z tej dziedziny na całym świecie, w tym w Berlinie, Atenach, Nowym Jorku, San Franciso, Cleveland.

Powiązane kliniki
Stadmedica – Bydgoszcz
Umów się na zabieg
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!