Menu
X

Bio / Opis

Lek. med. Jacek Zatorski

Lek. med. Jacek Zatorski ukończył studia na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 1990 r. Rok później został zatrudniony jako Asystent w Szpitalu Miejskim nr 1 w Zabrzu na Oddziale Ortopedyczno-Urazowym. W 1999 roku awansował na stanowisko Starszego Asystenta.

W tym samym roku uzyskał II stopień specjalizacji w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii.

W latach 1990-1997 był Lekarzem Pogotowia Ratunkowego w Zabrzu. W między czasie ukończył wiele szkoleń i kursów dokształcających z zakresu Ortopedii i Traumatologii, które zakończyły się uzyskaniem licznych certyfikatów. Był uczestnikiem I Ogólnopolskiego Kursu Artroskopii w 1994 roku. Ponadto jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Od 2005 roku, po likwidacji Szpitala Miejskiego nr 1 w Zabrzu, pracuje jako specjalista ortopeda, jak również pełni funkcję Wiceprezesa w NZOZ „Szpital Zaborze” Sp. z o.o. w Zabrzu.

Bierze czynny udział w życiu sportowym zarówno jako lekarz, jak również sportowiec. Od 2006 roku jest lekarzem klubowym NMC Powen Zabrze oraz gra czynnie w piłkę ręczną.

 

Powiązane kliniki
Szpital SANVIMED – Zabrze
Umów się na zabieg
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!