Menu
X

Bio / Opis

Lek. med. Dariusz Danis – Ortopedia

Ordynator Oddziału Ortopedii i Chirurgii Kręgosłupa

W 1995 r. ukończył I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie i uzyskał dyplom lekarza medycyny. 

W 1999 r. zdał z wyróżnieniem I° specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii. 

W 2006 r. uzyskał tytuł specjalisty z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, egzamin zdany z wyróżnieniem. 

W 2008 r. obronił pracę dyplomową w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie z zakresu Zarządzania Zakładami Opieki Zdrowotnej. 

Pracę zawodową po ukończeniu studiów rozpoczął stażem podyplomowym w Szpitalu Grochowskim im. dr Rafała Masztaka w Warszawie będąc szczególnie pracą w oddziale chirurgii ogólnej.  

W 1996 r. rozpoczął pracę w Centrum Rehabilitacji im. prof. Weissa STOCER w Konstancinie, zdobywając swoje zawodowe doświadczenie z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu na stanowisku młodszego asystenta, asystenta i później starszego asystenta Oddziału Ortopedii Dziecięcej, Oddziału Urazowo-Ortopedycznego, Oddziału Urazów Kręgosłupa i Rdzenia Kręgowego, Oddziału Wad Postawy i Skolioz oraz Oddziału Ortopedii Dorosłych.  

Od 2004 r. do 20011 r. pełnił jednocześnie funkcję p.o. kierownika, a później kierownika Poradni Specjalistycznej Centrum Rehabilitacji im. prof. Weissa STOCER w Konstancinie. 

W 2001 r. związał się na stałe z Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie będąc starszym asystentem Oddziału Ortopedii i Chirurgii Kręgosłupa oraz Poradni Specjalistycznej. 

Ukończył liczne szkolenia i kursy zawodowe w kraju i za granicą, m. in. w Austrii (Stolzalpe), Francji (Annency), Finlandii (Helsinki) i USA (Orlando). 

Jego szczególne związane są z operacjami implantacji protez stawu biodrowego i kolanowego oraz operacjami w obrębie ręki. 

 

Powiązane kliniki
Centrum Kompleksowej Rehabilitacji – Konstancin-Jeziorna
Rejestracja online 24h/7

Zarejestruj się natychmiast u tego lekarza

Zarejestruj się online
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Lekarze
28 października, 2018
28 października, 2018
28 października, 2018