Menu
X

Bio / Opis

Lek. med. Jakub Miąskiewicz

Wykształcenie i doświadczenie:

  • Warszawski Uniwersytet Medyczny – II Wydział Lekarski,
  • Mazowiecki Szpital Urazowy św. Anny w Warszawie – Staż podyplomowy,
  • Mazowieckie Centrum Rehabilitacji „Stocer” Sp. z o. o. w Konstancinie-Jeziornie – Praca w ramach rezydentury z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu,
  • Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie – Dyżury na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu,
  •  Medicover Sp. z o. o. – Ambulatoryjna Pomoc Doraźna oraz Poradnia Ortopedyczna – konsultacje ortopedyczne, Blok Opercyjny Szpitala Medicover – zabiegi ortopedyczne,
  • NZOZ Arnica – Poradnia ortopedyczna – konsultacje ortopedyczne oraz diagnostyka USG narządu ruchu,
  • Centrum Edukacji Medycznej CEMED Sp. z o. o. – Instruktor w trakcie kursów z zakresu diagnostyki USG narządu ruchu oraz w trakcie kursów z zakresu zabiegów wykonywanych pod kontrolą USG,
  • Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher w Warszawie – Zakład Radiologii – diagnostyka USG narządu ruchu.

Prywatnie:

Zawsze czynny sportowiec – wspinaczka, MMA. Zna klimaty treningowe od podszewki, bo sam trenuje i szczególnie jest zainteresowany urazówką. Uwielbia operować i ma złote ręce.

Powiązane kliniki
Centrum Kompleksowej Rehabilitacji – Konstancin-Jeziorna
Rejestracja online 24h/7

Zarejestruj się natychmiast u tego lekarza

Zarejestruj się online
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Kliniki
31 października, 2019
31 października, 2019
Lekarze
31 października, 2019
31 października, 2019
31 października, 2019