Menu
X

Bio / Opis

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W 2004 roku uzyskał dyplom specjalisty chorób oczu. Od 2010 roku pracuje na stanowisku Kierownika Klinicznego Oddziału Okulistycznego w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Do tego czasu pracował w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku na Oddziale Okulistycznym.
W 2017 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską na Uniwersytecie Jagiellońskim pt: „Zmiany zawartości wybranych biopierwiastków w zmętniałej soczewce oka u pacjentów z jaskrą i cukrzycą”.

Głównym tematem zainteresowań jest chirurgia przedniego odcinka oka i implanty stosowane w okulistyce. Pan Doktor prowadzi pracę naukową i dydaktyczną w zakresie implantów wewnątrzgałkowych we współpracy z wydziałem Inżynierii Biomedycznej AGH w Krakowie. Współpracuje również z Instytutem fizyki Jądrowej Polskiej Akademii Nauk w Krakowie badając strukturę biochemiczną soczewek. Jest autorem i współautorem licznych wystąpień i publikacji w kraju i zagranicą.
Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje czynnie uczestnicząc w międzynarodowych i krajowych szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej.

Powiązane kliniki
OCHO Ośrodki Chirurgii Oka prof. Zagórskiego – Kraków
Umów się na zabieg
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Lekarze
19 listopada, 2020
19 listopada, 2020
19 listopada, 2020