Menu
X

Bio / Opis

Lek. med. Katarzyna Kołaczyk – medycyna estetyczna

Znajomość języków obcych: angielski

Jest absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Przeszła szkolenie specjalizacyjne w oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu.
Obecnie pracuje jako chirurg i lekarz medycyny estetycznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym Orthos w Komorowicach.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz adeptką Podyplomowej Szkoły Medycyna Estetycznej.
Chirurgia i medycyna estetyczna to Pani doktor największe pasje.
Stale rozwija swoje umiejętności w zakresie medycyny estetycznej, uczestnicząc w kursach doskonalących prowadzonych przez Fenice Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging im.prof.Pasquale Motolese oraz Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych w Warszawie.
W swojej praktyce stawia na holistycznie podejście do problemów, z którymi zgłaszają się do niej pacjenci. Lubi pomagać ludziom i wywoływać u nich uśmiech

Powiązane kliniki
Szpital ORTHOS – Komorowice/Wrocław
Umów się na zabieg
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!