Menu
X

Bio / Opis

lek. med. Mateusz Patkowski – ortopeda, traumatolog

Znajomość języków obcych: angielski

Informacje ogólne

Lek. Mateusz Patkowski jest absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończył uczelnię w 2004 roku. W okresie 2006-2011 był asystentem na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej DCR w Kamiennej Górze, następnie (lata 2011-2013) obejmował stanowisko asystenta na Oddziale Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Od 2011 roku należy także do kadry specjalistów Orthos Sport Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Komorowicach.

Prywatnie doktor Patkowski jest aktywnym sportowcem.

Lek. Mateusz Patkowski zajmuje się leczeniem chorób z zakresu traumatologii sportowej. Pomaga pacjentom ze złamaniami, zmianami zwyrodnieniowymi stawów oraz urazowymi uszkodzeniami chrząstek stawowych i więzadeł. Leczy wrodzone i nabyte zniekształcenia w obrębie narządu ruchu. Do jego głównych zawodowych zainteresowań należą artroskopowe zabiegi diagnostyczne oraz naprawczo-rekonstrukcyjne stawów.

Powiązane kliniki
Szpital ORTHOS – Komorowice/Wrocław
Umów się na zabieg
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!