Menu
X

Szpital Pulsmed - Łódź

Szpital Pulsmed w ramach Kliniki Transplantacji Tkanki Tłuszczowej i Komórek Macierzystych (ADSC), prowadzi badania oraz wykorzystuje komórki macierzyste pozyskane z tkanki tłuszczowej w leczeniu wielu schorzeń zwyrodnieniowych oraz medycynie naprawczej i regeneracyjnej między innymi w leczeniu:

  • zmian zwyrodnieniowych i zapalnych stawów, głównie kolanowych czy biodrowych
  • uszkodzeń ścięgien i więzadeł (entezopatie – łokieć tenisisty, golfisty)
  • leczeniu niegojących się ran i owrzodzeń żylakowych lub niedokrwiennych
  • leczeniu niegojących się przetok okołodbytniczych, uszkodzeń tkanek po urazach lub oparzeniach
  • leczeniu blizn i ubytków skórnych
  • leczeniu zespołu nietrzymania moczu u kobiet.

Pulsmed od wielu lat wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Należy do jednych z najstarszych klinik prywatnych świadczących usługi w tym zakresie. Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej wchodząca w strukturę Szpitala Pulsmed wykonuje zarówno klasyczne zabiegi medyczne jak i bardzo nowatorskie rozwiązania. Jest pierwszą w Polsce kliniką, która sięgnęła po możliwość wykorzystywania tkanki tłuszczowej pacjenta w zabiegach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej do zabiegów modelujących. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowanie w zabiegach wyodrębnionych z tkanki tłuszczowej komórek macierzystych ADSC do podtrzymania uzyskanego efektu.

Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce placówek, która kompleksowo zajmuje się leczeniem otyłości (BARIATRIĄ czyli odchudzaniem). Prowadzimy leczenie z wykorzystaniem diet i konsultacji specjalistycznych oraz nieoperacyjne terapie i złożone leczenie dla pacjentów z otyłością chorobliwą. W Klinice leczenia otyłości (nadwagi) i chorób metabolicznych prowadzimy leczenie zachowawcze dla osób mających problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała, jak i nieoperacyjne oraz skomplikowane terapie dla pacjentów z otyłością chorobliwą.

Operacje zaćmy należą do najczęściej wykonywanych zabiegów w Klinicie Okulistycznej Pulsmed mającej długą historię w leczeniu operacyjnym chorób wzroku. Wszystkie zabiegi wykonywane są na miejscu w placówce szpitalnej z udziałem nowoczesnego sprzętu i kadry znanych w Łodzi okulistów zabiegowych.

Oferta specjalna

Szpital oferuje obniżenie ceny zabiegu o wartość opłaconej przez Pacjenta wstępnej konsultacji lekarskiej, o ile koszt zabiegu przekroczy kwotę 3 tysiące złotych. Zapraszamy.

Zapraszamy Pacjentów z okolicznych miast: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Sieradz, Bełchatów, Łowicz, Zgierz, Pabianice, Kutno, Rawa Mazowiecka, Turek, Koło.

Nasi lekarze specjaliści

Zbigniew Kowalczyk
Wojciech Karcz
Jacek Śmigielski
Krzysztof Walenczak
Paweł Kolasa
Jacek Kasznicki
Paweł Pisera
Dariusz Dobrowolski

Umów się na zabieg

image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!